26.06.2026
Täna 26.06.2026a.
Liita siis saab 888 ja päeva number on 6. Energiad on imelised. Kõigil on võimalus ületada väga lihtsalt enda ego ja igasugused hirmud mis piinavad. Vaja vaid teha enda sees otsus. Ma olen enda armastuses vaba. Olen enda elus kohalolus. Julgen elada enda elu. Eneseusk ja usaldus käigu alati käsikäes.
Enamus inimesi tunnevad võlatunnet. Kas siis oled võlgu rahaliselt kellegile või oled võlgu mõne lubaduse mida oled lubanud. Me ei mõtle otse nii aga see on tunne mis on veidi eneses pettumine,eneseahastus, enda alaväärtustamine. Ja just praegused energiad aitavad seda tunnet kustutada kõigi energiast. Sest kuldenergias ei esine süüd, häbi, kahetsust, kadedust ja kasuahnust. Ei ole eelarvamusi ega ka tagamõtteid. Peas on vaid üks mõte korraga. Ja need mõtted on enda ja maailma suhtes ausad. Ja mis peamine austavad. See energia intensiivistus täna öösel. Tipphetk on 28.06 ja muundub uueks 30.06 keskpäeval. Tuleb kasutada seda aega enese sisse vajumiseks. Et olla enda algallikaga üks. Kõik meie kolm aju ( suur aju, kukla taga väike aju ja seljaaju ) peavad olema ühtses rütmis. Tunne, mõte ja tegu samal ajal. Ehk elurütm ja julgus elada on samal lainel. See on dna muutus mida meditsiin ei suuda tuvastada paraku ühegi aparaadiga. Inimesed tunnevad juba pikalt väsimust. Nii kehalist kui vaimset. Ei ole motivatsiooni ega tahet midagi teha.Tahaks kogu aeg magada. See tuleb sellest, et meie vaim ärkab pikast unest ja keha peab rohkem vaimset infot seedima kui kunagi varem. Nagu hommikul ärgates mõtled kas tõusen või magan veel edasi. Sama toimub hetkel meie hinge ja vaimu vahel. Otsustatakse kui palju enese potentsiaali on keha valmis vastu võtma. Ja see teeb emotsionaalseks ning see väsitab. Energeetiliselt on see väga hea. Siis aju on väsinud ja ei lase mõelda ennast hävitavaid mõtteid. Ja kogu keha saab kergelt ennast vabastada toksilisest energiast. Energiast mis oleme piltlikult öeldes vaiba ääre alla peitu pannud. Nüüd on see hetk kus ei saa enam endale valetada ja mängida julget ja tugevat kui tegelikult seda ei ole. Inimeste jutt ja kehakeel saavad üheks. Ehk hakatakse elama endale meeldides. Nagu öeldakse. Õnnelik on see kes elab endale meeldides. Ja peamine ongi, et inimene oleks õnnelik.
Kuidas ise kaasa aidata, et vabastada energiad mida enam ei ole vaja. Nagu flopiketas, kasutu. Juua rohkelt vett. Teha vabastavat hingamist. Ja mediteerida. Maailma lihtsaim meditatsioon käib nii. Istud vaikuses rahulikult, lõdvestad keha ja teed lihtsalt rahulikke sügavaid hingamisi ning kordad enda peas. Tühjus, vaikus, tühjus, vaikus, tühjus, vaikus, tühjus, vaikus…Ja lihtsalt oled sina ise selles hetkes. Nii kaua kuni on mugav ja mõnus olla endal. Ja teha täpselt siis kui tunne tuleb. Ja nii kaua kui peas on vaid üks mõte ehk tühjus vaikus. Kui tulevad tavamõtted liialt intensiivselt sisse siis tuleb tänuga sellest hetkest välja tulla. Tühjust on vaja südmetasandile, et enda energia saab hoogu juurde. Täita kõik keha rakud. Ja vaikust on vaja pähe, et ei oleks liigseid mõtteid. On aeg tõsta elumagususe energiat. Tuleb nautida kõike mida teed ja teha kõike mida naudid. Elus töötavad alati lihtsad asjad. Oleme elu liiga keeruliseks elanud. Kui sul on siht siis sa ei kõnni sihitult ringi. Nii, et unistage palju. Siis ei hakka hingel igav. Vaid tal on mitmeid teid minna ja sinu südame soove täita suure armastuse ja austusega. Tuleb enda elamise julgus üles äratada ning tegutseda. Julgelt kogeda enda elu.
Armastagem endid õnnelikuks. Sinu õnn sõltub vaid sinust endast. Lükka julgelt suunurgad iga hommik ülesse poole ja mine julgelt päevale vastu. Midaiganes see päev ka ei tooks. Ainult enda sisemist rahu hoides suudad sa teha kvanthüppe tundmatusse ja maanduda enda sisse ning lõimuda enda algallikaga. Kõige puhtama, ehedama ja siirama endaga. Mis on olnud lihtalt peidus piirangute ja piiravate reeglite all. Lase oma armastus vabaks nagu puuris olev lind. Ja sa ei klammerdu enda külge vaid sa soovid olla sina ise kõige ehedamal kujul. Sa ei karda kaotada ennast maailma. Vaid sa oled tugev osa iseenda maailmast. Usud endasse ja usaldad enda elu. Sul on su sisemine teadmine, et kõik on alati väga hästi. Soovin kõigile kerget ja imelist enda armastusse vajumist. Siia lõppu minu ühe hea tuttava sõnad. Armastus ei haise ja ei ole kole, eriti enesearmastus.