Aeg on välja tulla hirmurutiinist.

 

Orjaenergia kogus hakkab otsa saama. Aitäh COVID, suur kummardus sulle. Kogetud, tehtud, lõpetatud. Orja energia tähendab hirmutamine, allutamine, egoga alla surumine. Nii teiste kui ka enda. Oleme olnud kaua, kaua hirmurutiinis. Oleme allutanud ja alluda tahtnud. Ehk elanud hirmu all. Hirmutamise all. Oleme teinud mitte teadlikult ebanormaalsusest normaalsuse. Me teame mis tähendab elada hirmu pinge all aga meil puudub kogemus elada ilma hirmutamata. Ehk pinge õhus on meie jaoks tava rütm. Ehk meie kõigi elamise viis on olnud siiani hoida pinget õhus. Kaklused, vaidlused, sõjad jne ongi selleks, et pinget hoida. Sest ilma pigeta ei tundu reaalne. Aga kuna süü, häbi, kahetsuse, kahjutunne kaob kogu universumist siis peame õppima elama pingevabalt. Ehk rõõmus, õnnes ja armastuses. Ja see on  hoidev, mõistev ning austav normaalsus. Liigume imelise mugavuse rütmi. Ehk kuldajastusse. Ehk suuremasse, avaramasse ja armastavamasse energiasse. Kus ei ole süüd, häbi ega kahetsust. Me ei pea ega soovi allutada mitte kedagi. Vaid meie kõigi ühine soov on elada harmoonias enda ja universumiga. Mitte karta ,vaid julgeda elada. Kõigile on mõistetav ja tunnetatav, et energia on muutunud. Aeg on muutunud ja sellega koos ka aegruum muutub. Energiat on rohkem ja selle taastamine on kerge ning lihtne. Ei pea raiskama ennast maailmale tõestamisega vaid oleme enda sees kohalolus. Sest kuldenergia kogus on hüppeliselt suurenenud.

Kuidas ennast aidata, et saada parimaks sõbraks iseendaga. Tunneta ennast maailmas ja ole kohalolus. Ole igas hetkes sina ise. See kes sa sündisid just sellise ideaalsena nagu sina oled. Valid endale vanemad, et saada ideaalne keha. Kuhu mahub perfektselt just sinu hing elama. Ole rahul iseendaga ja kogu enda loominguga mis on sinu loodud elu. Tee alati, iga päev,  teene iseendale ja teeni ennast mitte teisi. Kuula enda südant ning arene enda rütmis enda elu peateel. Ära otsi ennast läbi teiste ja maailma vaid sa oled juba kohal enda sees kogu enda heade ja halbade omadustega. Ja kõik see oledki sina,  sinu täius sinus. Seda ei pea muutma sa ise ega laskma muuta seda ka teistel. Et võtta omaks uus sagedus, energia siis muutub kogu universumis lihtsalt hirmurutiin armurutiiniks. Lõhu teadlikult enda seest ja ümbert hirmutamine. Ning asenda see armsusega. Jaga ja loo vaid armsust, armumist, armastust, hingehoitust ja mugavust. Seda saad sa teha lihtsalt kui tuled välja hirmurutiinist. Ära hoia hirmu õhus. Kustuta enda peast hirmu mõtted. Esimese asjana ära hirmuta ise ennast. Kartuses, et midagi on valesti. Vaid tee julgelt otsus. Minu elu on minu käes ja mina ise vastutan enda otsustega selle eest. Ära karda eksida sest me kõik oleme ühe ja sama stardijoone taga. Mitte kellegil ei ole eeliseid. Mitte keegi ei tea kus on finish. Kogu teekond hirmurutiinist välja on sinu valikute tagajärg. Tee just siin ja praegu otsus ma ei karda elada enda elu. Ja ma võtan kogu enda julguse enda elu muuta enda kätte. MINA OLEN MINA. OLEN ENDA ELUTEEL. JULGEN ELADA ENDA ELU.

Murra rutiini. Hüppa üle oma varju. Karta ei ole mitte midagi. Universum hoiab sind nagu väikest last kes teeb enda esimesi samme. Universum armastab kõike jäägitult. Universum on kohal. Ja universumil on korrapärane sagedus. Kui maa energiad raputavad enda korrapäratusega universumi keset siis tema jõud on tugevam, et hoida enda sagedust imelises korrapärases harmoonilises rütmis.Kui inimesed seljatavad kurjuse ja vihkamise siis saab ka maaema minna universumi korrapärasesse rütmi. Maa peale saab tulla harmooniline paradiisi energia. Ja sina saad seda kõike aidata teha. Kiiresti ja valutult. Alusta enda harmoonias olemist. OLE ARMASTUSES. Ära eksle ringi, et püüda sinilindu vaid see kõik on sinu sees olemas. Ole vaikuses, ilma sõnadeta. Sisenda endale, et minu rahu on minu sees. Naerata endale südamega ja südamest. HInga sisse kuldset energiat kuldse energia sees olles. Lihtsalt tunneta ja ole kohal. Kui murrad enda hirmurutiini ( ja seda saad teha vaid sina ise ) siis annad enda kehale ja hingele võimaluse sisse lasta kuldenergia korrapärast energiat. Ja see on sinu osa suurest plaanist. Ole ise harmoonias ja kõik on juba väga hästi. Ole kuldlastega ühes paadis. Ja sa mõistad ennast ja maailma hetkega. Sinu elu on vaid sinu teha ja teiste elu on vaid teiste teha. Kui tulevad pähe halvad või hirmutavad mõtted. Siis kinnita endale enda peas, et mitte midagi halba ei juhtu. Sest universum armastab sind nii heas kui halvas. Mis on veel suur asi mis saad enda jaoks teha. Tee igast duubeldamisest kuubis energia. Hirm tõmbab energia alla, et seda hoida ruudus energias. Mitte suuremas. Kui aga tekib kuubis efekt siis armsus saab seda luua juurde nii, et ruudu energia kaob iseenesest. Kui oled rutiinist välja astunud ja andnud endale kogemuse midagi uut proovida siis tee seda vähemalt ühe korra veel. Et võtad ka kolmanda kogemuse. Siis saab sinu alateadvus signaali, et sa ei karda elada vaid julged riskida, et elada veel suuremalt. Nagu vanarahvas ütles: Kolm on kohtu seadus. 🙂 🙂

Olen ise selles elu etapis kus saab öelda, et olen elu kuubis perioodis. Mul on kolm kutseharidust. Kolm last. Kolm lapselast. Kolmas elukaaslane. Kolm õde-venda. Lapsed ja lapselapsed kokku annavad kolm poissi ja kolm tüdrukut. Kolmainsuses keha, hing ja kõrgem vaim. Õnn, rõõm ja armastus. Mul on kolm silma kaks vaatamiseks ja kolmas nägemiseks. Kõik see kokku annab topeltkinnitusele lisa kinnituse, et harmooniline rütm hoiab ennast ise automaatselt. Usun endasse ja usaldan universumit. Ja kogu eluenergia saab olla sisemises rahus ilma hirmutamata. Tee rutiinist välja tulemisi. Riski, et julgeda hüpata ilma hirmu tundmata. Tegutse enda heaolu nimel. Tule välja ruudus energiast kuubis energiasse. Et saaksid omaks võtta universumi harmoonilise korrapärase rütmi. Nii, et ei kõiguta ennast ega teisi. Vaid loksud kui merelaine kergelt ja mugavalt uude rütmi sisse. Ja tea, et universum toetab kui julged ja hoiab kui oled otsuse enda sees teinud. Soovin kõigile enda sisemise rahu hoidmist ning meeleselgust uue endaga hakkama saamisel. Uus sina ei vaja arenemiseks hirmutamist. Ja uus sina ei soovi ka teisi hirmutada, et hoida vanas hirmurutiinis kinni. Lenda vaba hing sest su tiivad kannavad, isegi kui sa ise seda ei usu. Kui julged lennata, näed avaramalt ja teadmatusest saab teadlikkus. Mina tänan südamest nende ridade lugemise eest.