Juulikuu energiad.

Juulikuu energiad on kõiki meeli avardavad. Sisetaju ja tunnetus liiguvad uude sagedusse. Järjest kiiremini mõistavad inimesed iseenda elu ja tajuvad kergelt kuhu nad mahutuvad ja kuhu tahavad mahutuda. Telepaatia lainetus ulatub kaugemale kui kunagi varem. Sina istud oma kodus ja loed neid ridu ja see tunne mida mina kirjutades tunnen jõuab sinuni sekunditega. Vanasti ei olnud see võimalik sest tagamõtteid oli nii palju. Nagu sahinaks minu ja sinu vahel. 🙂 🙂
Vanad uskumusmustrid on täielikult lagunenud. Kollektiivteadvust ei eksisteeri sellisel kujul nagu sajandeid üles ehitati. Kuldajastule omane on individuaalsus. Ja sellest tulenevalt ka uus vaba kollektiivteadvus. Mille üles ehitamine sai alguse peale ülemaailmset koduaresti. lockdown Kogu maa oli sunnitud olema oma kodus ja hakkama saama iseendaga. Inimesed kogesid pinget ja nüüd kogevad pingelangust. Ja pingega hakkama saamine on väga individuaalne. Minu pildis saavad inimesed pingega väga hästi hakkama aga suurt katsumust valmistab pingelangusega hakkama saamine. Siis tuntakse ennast kasutu ja tühisena. Tekib eneseahastus ning enda alaväärtustamine. Kõik see energia mis siis laiali külvati inimeste poolt, tekitas sotsiaalfoobiat. Hirmu inimestega suhtlemise ees. Ehk keelati otsene suhtlus. Tekitati sunduslik armuhormooni vähendamine. Õnnehormoonide loomiseks on väga vaja üht iini nimega Oksütotsiin. See on armuhormoon. See hoiab inimese loomuliku ärevuse ja hirmu tasakaalus. Ehk leevendab hirmu ja ärevust. See on ajule ergastav. Ja see hormoon tekib ka puudutuste ( kallistus ) ajal. Aga meil ei olnud lubatud lähedasi külastada ega õnnelikud olla. Ja nüüd on selle tagajärjed käes. Inimesed kardavad inimesi ja kardavad ka iseennast. kaotada maailma, enda sundmõtteid mis see hirm ja hirmutamine tekitas. Unetust, rahulolematust teiste ja endaga. Hirmu, et ma ei ole piisav. Ja armuhormoon on näljas. Aga õnnehormoonid ei saa täis võimsusel töötada kui üks iinidest on puudu. Inimesed kardavad olla õnnelikud. Ja lähevad kurjaks kui keegi on õnnelik.
Juulikuu energiad toovad kõigele sellele leevendust. Telepaatilise suhtluse energia on väekas ja võimas. Tasub teil vaid mõelda, et peaks tuttavale helistama kui hetk hiljem ta helistab ise. Kõik mõttelainetused mis on südamega kooskõlas lähevad käima ilma mitte midagi tegemata. Peab vaid julgema elada ja olla õnnelik. Vanas teadvuses me soovisime kõiki teisi õnnelikuks teha. Ehk sõltuvus suhted. Jäime uskuma, et meie õnn on kellegi teise käes ja meie õnnelikus sõltub teisest inimesest. Kas kaaslastest, emadest, isadest, lastest jne. Nüüd uues teadvuses teame ja tunneme, et kõik meie elu on vaid meie käes. Meie mõelda, otsustada, tegutseda ja armastada õnnelikuks. Meie õnnehormoonid ei sõltu teistest vaid ainult meist endist. Neptunilt tulev energia annab meile kõigile palju julgust proovida ja katsetada. Ja saame teada milleks me kõik veel võimelised oleme. Kõik meie isiklik individuaalsus on olnud allasurutud see tuleb nüüd esile. Kui sul tekib juulikuu jooksul midagi mis väga soovid kogeda siis tee julge samm iseenda suunas. Lihtsalt otsusta ja siis tegutse. Tee midagi, et vanast mustrist välja astuda. Lõhu enda peas olevad tagamõtted. Mis tegelikult piiravad sind olla sina ise. Inimlik inimene kõige suuremas ja üllamas tähenduses. Kasuta juulikuud ka puhkuseks siis võtad iseendale aja, et saaksid teha midagi spontaannselt. Hommikul ärgates on tunne, et vot just täna tahan teha seda, midagi mida pole kunagi teinud. On olnud peas vaid, et tahaks proovida, kunagi teen jne. Lõputud vabandused iseendale. EI nüüd ei ole mingeid vabandusi. Elu suursugusus koosneb pisikestest asjadest. Kuula linnulaulu, jaluta hommikuses kasteses murus, maga värkses õhus, lõpeta joomine, suitsetamine….kõik need lubadused mis oled endale andnud, et kunagi, siis, umbes, alles hakkan tegema. Siis nüüd ja kohe luba endale, et teen kohe ära. Lihtsalt otsus sinu sees lükkab sind ennast elama.
Taevased väed toetavad kõike lõpetama mis oled soovinud lõpetada. Minu 15 aastase kogemuse juures ei ole nende aastate jooksul olnud veel mitte kunagi nii palju lahku minekuid kui viimase kahe aasta jooksul. See on selge märk, et elu läheb edasi ja õnnelikumalt kui kunagi varem. Millegi lõppemine on uue õnnelikuma ja vabama algus. Lõpeta ka suhe endaga kui vihavaenlasega ja alusta uut suhet kui parima sõbraga. Armasta ennast õnnelikuks. Tea, et juulikuu energiad hoiavad, toetavad ja armastavad sind igas sinu otsuses. Kui soovid elada oled austatud enda otsuses ja kui soovid siit elust minna siis energiad austavad sinu otsuseid. Vali julgelt teha omad sammud õnnelikuma enda suunas. Ilusat juulit kõigile.