Juuni toob esile inimlikud inimesed.

Juuni toob esile inimlikud inimesed.

Minu juunikuu kanaldus. Mis toimub energeetiliselt universumis? Päikese plahvatused. Ja ka Marsi ümbert lagunevad helevalged kihid. Seda kihti saab kirjeldada inimkeeli kui tundetus. Nagu katlakivi kannu põhjas. Kraapiv valu, et mind ei armastata ja mind ei väärtustata. Meie kõigi eneseväärtus tõuseb, läbi selle energia sageduse tulemisega maale. Tekib seisak korraks universumis. Tekib korraks kaos mille suurem eesmärk on kergema harmoonia tasakaalustumine kogu universumis. Planeetide vahelises energia ringluses. See mõjutab maad samamoodi nagu kogu universumit. Meid kõiki samamoodi. Kõik on üks. Kui seal muutub, muutub ka siin. Ja kui siin muutub, muutub ka seal. 🙂  Kui vaatlete loomi siis nad on rohkem hajevil ja magavad pealispinnaliselt. Linnud võivad laulda rohkem ja kõvema häälega. Koerad võivad olla rohkem laiali. Nagu purjus. 🙂 Liiguvad kummaliselt ja teevad kummalisi hääli. See on normaalne sest loomne eluinstinkt saab täiesti uue energiaga pihta. Seda energiat mis marsi ümbert kandub universumisse ei ole veel keegi kogenud. Ka marsi elanikud ise. Nemad muutuvad selle kihi lagunemise tagajärjel aktiivsemateks. Elavamaks kui oskan õieti neid pilte inimkeelde panna.

Mis siis meie kehas muutub? Sellega seoses tunneme peavalu. Imelikus kohas ja imelikul moel. Miks? Selle pärast, et inimeste käbinääre kirjutub ümber. Mis see tähendab? Kui hommikul ärgates meie käbinääre lööb kindlat takti vasakusse ja paremasse ajupoolkerasse siis nüüd teeb ta veidi trikki. Lööb vaimsesse rohkem ja füüsilisse vähem. Miks? Sest me oleme oma mõttemustriga kinni jäänud liialt füüsilisse tasandisse. Ja see omakorda vähendab vaimset ehk emotisonaalset elu. Aga kuna ületame hirme ja kurjust ehk ego laguneb. Siis on vaja vaimset ja füüsilist tasakaalustada. Et oleks võrdselt füüsilist maailma ja ka vaimset maailma. Ehk muuta enda  ellu suhtumist. Ja suhtumist endasse. Me peame äärmused ära kogema aga ei tohi olla ühele poole kaldes. Siis on maaema energia kreenis. Vaid, et mõlemad on tähtsad aga ei tähtsustata ühte üle. Parasjagu on parasjagu. Kogu universum,  meie kaasa arvatud oleme lainetuses. Energeetilises sageduse vibratsioonis. Ja kogu selle muundumise käigus kõik lainetused ühtivad. Maa algne rütm mis on sarnane elulille mustrile ühtlustub universumi mustriga mis on sarnane korrapärase vee kristalliga. Nagu lumehelves. Ja kõik sagedused ehk mustrid asetuvad üksteise peale, sisse. Ehk ühtivad. Ja hakkavad koostööd tegema. Et kogu universumi sagedus oleks ühes hingamises. Kuna neid mustreid on tuhandeid aga algmuster on üks ja sama. Hakkavad need sagedused sulanduma üksteise sisse. Täpselt nagu meie sees tsakrate sagedused koonduvad kokku üheks kuldenergiaks südametasandis. Üks muster täiendab ja võimendab teist.  Sulandub meie jaoks elu ja surm. Kui ütlen klientidele sa kardad surma siis ei mõisteta mis on tegelikult selle hirmu taga. Elu duaalsuse seadusega tähendab see seda, et inimene kardab elada. Olla elavas energias. Ehk kogeda selle kehaga elu. Olla voolavas enesearengus. Ükskõik kas ta elab rohkem füüsiliset elu või vaimset elu. Julgus kogeda.  Kõik on siin elus tähtis. Iga pisimgi detail. Aga mitte ühtegi detaili ei tohi üle tähtsustada. Võib korraks midagi esile tuua aga mitte sellesse kinni jääda.

Mis veel juuni meie kui inimeste jaoks endaga kaasa toob. Meie keha dna muster on kõige sarnasem elulille mustrile. Kogu elu ja sagedusi me tajume enda sees läbi selle mustri sageduse. Kui meie sees olev dna on tasakaalus. Ehk oleme terved ja rõõmsad siis saame tajuda ja ka omaks võtta kõiki teisi mustreid mis inimese keha jaoks on vastuvõetavad. Ehk sagedus on sarnane mitte täiesti võõras. Täiesti võõras sagedus tekitab meis just haigusi, hirme, kurjust, kibestumist, kadedust jne. Meie kõigi algne energia mis ühtib inimese dna ga on paradiisi energia ehk elulille mustri sagedus. Ja muud sagedused teevad selle korrapäratuks. Ja kuna oleme ajas liikunud sellisesse hetkesse, perioodi kus kustutub orjaenergia. Ehk ego murdub jne. Siis tühistuvad ka meie ümber olevad kihid. Mis on sajandite jooksul meie puhta olemise korrapäratuks teinud. Meie energiast kaovad mustrid mida saame nimetada. Kaob süü, häbi, kahetsus, kadedus, kurjus ja viha. Iga inimene enda moel ja enda kiirusel. Mõttemustrid muutuvad väga kiiresti. Inimeste ellu suhtumine muutub väga kiiresti. See toob endaga kaasa suhetes kaose. Suhete all pean silmas kõiki suhteid. Nii suhe mees naine, ema laps, sõber ja sõbranna jne. Iga inimese individuaalne algallika muster ehks sagedus saab nähtavaks. Ja seal ei ole kõiki neid tundeid mida eelnevalt kirjeldasin. Inimesed on rohkem inimesed. Suures plaanis inimlikud inimesed. Armastavamad ja ei tähtsusta ennast üle ega ei tähtsusta üle ka ühtegi mõttemustrit. Fikseerivad selle hetke ja liiguvad edasi. Nagu tik tok. Kiire ülevaade ja edasi. Ei jääda ühessegi hetke kinni ja ei kedrata seda lõputult. Kuna meie energia mustris ei ole enam kannatamise vajadust. Inimesed on kannatamise ja vaeva teinud enda jaoks normaalsuseks ja hoiavad ise pinget õhus. Et ikka ja jälle kogeda elu läbi vere, higi ja pisarate. Uues ajas ehk energia sageduses on elus olemine läbi rõõmu, õnne ja armastuse. Tõmmatakse tähelepanu enda sisse ja ei tähtsustata kõike välist üle. Kõige pealt eemaldub hirmu kiht meie seest ja ümbert ning alles siis saame olla osa suurest mustrist. Ehk siis suurendada enda harmoonilist energiat. Ei saa kohe olla eri mustritega kooskõlas kui vanad mustrid ei lase uutel siseneda. Käib koristustöö vanast.

Ja selle aasta juunikuu annab selleks kõigile väga hea tõuke. Olla ise ja olla eeskätt iseendaga üks. See tähendab harmoniseerida enda sagedus korrapäraseks. Kasvab meie kõigi elamise julgus. Enne otseloomulikult läbime arguse.  Võite tunda sügavat kurbust, eneseahastust, et ma enam ei jõua. Enesekaotus kuhugi. Soov olla üksi ja siis järgmine hetk soov toetuda kellegi peale. Ja südame pekslemine ning probleemid kurgu ja peaga. Miks see nii on? Minu pildis on energia liikumine nii. Kogu vaimne info. Mis ongi sinu isiklik sagedus, lainetus, hingeenergia. Kogu see info liigub läbi lümfisüsteemi. Aju on üks hallollus. Siis sagedus liigub väiksesse ajju kukla taga ja sealt mööda selgroogu sabakonti. Kõik on otseselt seotud seleeni, zelatiini, ferritiiniga. Sest kogu uus energia hakkab tööle ainult südame tasandil. Ehk harknäärmes. Harknääre haldab lümfisüsteemi ja see omakorda immuunsust. Ja praegune energeetiline hetk tugevdab kõike seda. Ehk puhastub loomulikul moel võõrastest sagedustest. Mis ei lase olla meil korrapärases mustris vaid lõhub meie inimeseks olemise sagedust. Kuidas saad iseennast aidata. Vaata, et su süda oleks iseendale avatud. MA LUBAN ENDA ELUENERGIAL KERGELT ARMASTUSES VOOLATA. Ja ole kohal igas hetkes kus oled lihtsalt ole kohal. Hoia enda sees olev eluenergia harmoonias. Siis ei saa maailm sind kõigutada endast välja. Vaid sa jääd endaks ja voolad kergelt kaasa uue mustriga seda üle tähtsustamata. Jooge lihtsalt vett. Ja tehke sügavaid hingamisi. Ärge piitsutage ennast üle igasuguste tehnikatega. Ärge võrrelge ennast mitte kellegiga. Astuge julgelt algallika energiasse. Süütu, puhta olemise ja tunnetamisega lapselikkusesse. Elu on kogemiseks ja vaid teile endale. Teie aeg selles kehas on antud teile. Nautige seda ja olge rohkem ja rohkem inimlik inimene. Mõistev, empaatiline, hoidev, toetav ja armastav. Ja muidugi iseenda jaoks esimesena. Mina tänan südamest nende ridade lugemise eest. Ja tänan südamest minu armastuse sees olemise eest.