Kogu maailma individuaalsus.

Kogu maailma individuaalsus.

Kõik teavad, et neil on enda isiklik eluraamat. Aga paljud ei tea, et ka universumil on enda eluraamat. Eluraamatul ei ole kordustrükki ega ka mitte ühtegi eksemplari rohkem kui üks ja ainus. Läbi kõikide kehastuste. Eluraamatul ei ole kõidet vaid on lihtsalt lahtised lehed mida su hing valib kogeda. Vastavalt sellele mis sinu mõttejõud on sihiks pannud. Mida unistanud. Ja siis saab hing lükata keha kogema just seda mis on keha ja hinge vaheline kokkulepe. Parim ja täiuslik just selles hetkes.

Sajandeid oli universumi raamat meile teatud osas kättesaamatu. Nüüdseks on must auk plahvatanud ja teinud  meid universumile nähtavaks. Ja ka meie tajume ja tunnetame kõik selgemalt just tänu sellele, et saame võtta info otse universumi raamatust kui soovime ja saame loa. Kuna energia vahetus on kiire ja selge siis saame meie enda eluraamatuga mahutuda universumi raamatusse uut moodi. Ehk kogu universumi transformatsioon. Paljude isiklikku raamatusse on tehtud sissekanne, kogeda selle elu jooksul energeetilist transformatsiooni. Ja see saab tööle minna just nüüd. Sest draakoni aasta energia aitab selle täide viia. 2024-8 Lõpmatus, täiuslikkus, voolavus, sihikindlus, pikaaelisus, jätkusuutlikkus. Seekordne draakon on kui fööniks kes tõuseb tuhast. Elu läheb selgemaks, lihtsamaks, kiiremaks, täpsemaks, sujuvamaks, täiuslikumaks. Sest inimeste egod murduvad, alistuvad enda eluraamatule mis asub südames. Süda teab kindlalt. Pea ei tea ja hakkab südant manipuleerima. Julgen, ei julge, tahan, ei taha jne. Kui ego on inimestest välja sulandunud siis saab kuldenergia tööle minna. Sest kuldenergias ei ole süüd, häbi, kahetsust. Ja see omakorda paneb tööle sinu enda isikliku algolemuse ja päris eluraamatu. Mis on otseselt seotud universumi raamatuga. Sa ei pea punnitama elada vaid sa lihtsalt elad. Oled suur osake suurest universumist. Oled universumi armastuses kohal. Usud sellesse ja usaldad seda kogu südamega. Koged enda elu ja ei raiska seda millelegi muule.

Kogu see areng toob välja iga inimese individuaalsuse. Kogeme enda ümber palju inimesi kes on justkui taas 50 aastaselt pubekad. Jonnivad ja tahavad olla midagi mida ei suuda veel mõista ja mille eest ei suuda vastutust võtta. Tahavad kõike ja kohe aga ei tea veel isegi mida täpselt tahavad. Vinguvad asjade üle mida nad nagunii muuta ei saa. Ja raiskavad ennast kuhugi tühjusesse ja satuvad ise illusiooni. See on raske ja keeruline just emotsionaalselt. Sest inimene ka ise ei mõista ennast. Mis temaga toimub? Pannakse see eriskummaline emotsioonide kõikumine keskeakriisi alla või siis üle pinge või läbipõlemine. Aga tegelikkuses transformeeruvad kuldenergiasse. Sest universumi eluraamatuga ühtimine on individuaalne protsess. Ainult sina saad võtta vastutuse enda elu eest enda kätte. Ei saa enda elu teiste peale üles ehitada. Paljud muidugi üritavad seda. Aga see kukub kiiresti läbi. Surnult sündinud idee nagu öeldakse. Tuleb lõpetada enda raiskamisele tühjusesse. Pole mõtet ilma pärast vinguda sest see on asi mida keegi muuta ei saa. Kogu aeg, mis raiskad asjadele mida muuta ei saa on raisku läinud elu. Esile hakkavad kerkima kõigi päris hingeolemus ja loomus. Päris eesmärgid siin elus. Paljud läbivad loomse instinkti tasandi, et jõuda selleni kes ta ise on. Näide mis see tähendab. Ei suudeta enda emotsioone kontrollida. Öeldakse asju mida tegelikult ei mõelda. Plahvatatakse iga pisima asja peale. Klammerdutakse mingite ideede külge läbi mõtlemata kas see on vajalik ja kas see on tegelikult sinu isiklik asi või vana lagunenud kollektiivteadvuse osakene. Paljud mehed ootavad, et naised jookseksid nende järgi ja naised oleksid seksuaalselt aktiivsed. Aga see on enese kaotus kuhugi sügavustesse. Me oleme looduse üks loomulik osa. Ja looduses ei jookse ükski emane isase järgi. Vaid isased kaklevad emase pärast. Loomulik elu osa. Kõik läbivad selle perioodi isiklikus rütmis ja individuaalselt. Ja nii saavutab universumi raamat ja meie kõigi isiklik eluraamat ühtse harmoonilise liikumise. Planeedid joonduvad selle järgi uute rütmi ning kogu elu muutub ühtsemaks ja hoidvamaks. Soovitan hoida enda kõigutamatus ja sõltumatus enda käes. Ei tohi lasta enda sisemist rahu rahutuks. Ja enda isiklikku sihti tuleb hoida silme ees. Hoia ennast enda kursil ja kõik on sinuga hästi. Selget meelt meile kõigile.