Kõige suurem mõttemuster mis sellel sajandil puruneb.

Kõige suurem mõttemuster, mis sellel sajandil puruneb!

Elame sajandi vahetuses. Alguse saab uus sajand, mis muudab eelmise sajandi täiesti olematuks. Eeskätt muutub mõttemuster kõigil inimestel üle maa. Ehk suhtumine enda peades endasse ja kogu maailma olemusse. Sama on ka kogu loodusega. Me kõik teeme tulevikust mineviku ja teadmatusest teadlikkuse. Sajandeid on energeetiliselt toetutud hirmule, valule, higile ja pisaratele. Ehk orjaenergiale. Taheti alluda ja taheti allutada. Mis oligi üks eelmiste sajandite universumi kõrgematest ülesannetest. Väga loomulik maailma evolutsioon.  Nüüd saame hakata toetuma julgelt õnnele, rõõmule ja armastusele. Kuldenergia koodidele ja mustritele alistumine austuse ja telepaatiaga. Ehk uute sajandite üks ülesannetest. Kogu universumi mustrite ja koodide loomulik liikumine. Elul ei ole pausi ega tagasi keeramise nuppu. On vaid lõputu liikumine mikro ja makro maailma vahel. Koostöö, sünergia, duaalsus. Nõnda nagu ülal nõnda ka all. Kõik on energia ja kõik energiad on liikumises. Kui enam ei liigu siis ka ei ole energiat. Kõik võnkumised tekitavad mustreid ja nendest saavad tugevad universumi koodid. Ja need töötavad laitmatult just nii nagu kogu universum liigub. See sajand haarab kaasa kõik universumis olevad tähed planeedid jne. Hinged, kes on valinud kogemuseks inimkeha, ei tea ega näe kõike, mis tegelikult universumis toimub. Kui plahvatas must auk ( ehk hirmu mõtete poolt reostatud kiht ) siis saab universum võtta maaema ühtsemasse rütmi ja suuremasse mängu. Ja see on imeilus. Mustrid on korrapärased, austavad, mõistvad ja armastavad. Ei lõhu ega mõista hukka vaid õnnistab ja mõistab suure austusega. Ja  peamine kogu tähelepanu ja kohalolu läheb vaimsele sagedusele. Ei elata vaid füüsilist kokku krabades ja soovi olla teistest parem või üle. Ei võrrelda ega võistelda. Nagu paradiis. 🙂

Mis on siis kõige suurem muster mis lõhustub miljoniks killuks? Ja saab olema vaid tähetolm universumi avarustes.  Meie arvatavad lapsepõlve traumad ei ole traumad vaid meie endi valitud kogemused, mis aitavad meil kogeda perfektselt just seda mida soovime selles kehas, selle hingega kogeda. Ei ole vaja neid tervendada vaid fikseerida fakt, et seda ma soovin kogeda mida ma kõige rohkem kardan. Ja lasta ennast lõdvaks ning mitte vastu võidelda. ( sest orjade vastu võitlemise aeg on läbi ) Ja kõike me kogeme esimest korda just lapsena. Ja lapse dna moodustab enda sees olevad mustrid ja koodid millega minna kuni selle kehastuse lõpuni. Surma ei ole olemas on vaid kehaga hüvastijätt. Hing liigub lõputult ajateljel. Surma energia on hirm füüsilise valu ees. Sest surm puudutab vaid füüsilist keha. Ehk mädanemise protsessi. Hingel ei ole selle protsessiga mitte miskit pistmist. See on vaid maine. Jääb maaema maandada ja muundada.  Kõik vaimne liigub sinu vaimenergiaga lõputult kaasas. Minu filosoofia põhiselt hing on kehas elav vaimenergia. Ja enda kogu energia pagasit ehk vaimenergiat me ei saa kasutada ühes elus , ühes kehas. Sest seda on ühe inim dna jaoks liiga palju. Oleme ühes kehas vaid osakesega ( hingega ehk elava energiaga ) kogu vaimenergia pagasist.  Kõik lapsepõlve kogemused kogetakse  värskelt ja iseenda sisetundega suures kooskõlas. Sest muu info lihtsalt puudub. Mida vanemaks saame seda rohkem hakatakse meid suunama välise infoga ja siis me juba loome koode ja mustreid välisest mõjutatuna. Kaotame kontakti enda sisetunde ja telepaatiaga. Mida vähem sul on välist infot,  seda puhtam on sinu enda maailm ja sinu isiklikud kogemused on selgemad.

Kokkuvõttev näide, et mõistaksid inimmõistusega paremini.

Olin kuskil 8-9 aastane kui oma õega koos tegime varakevadel peenraid. Õpetasime endale kuidas reha ja labidat kasutada ja mis saab teha kõplaga. Naabrimemm tuli appi ja näitas meile kuidas adraga saab sirgemad ja sügavamad vaod teha. Naabrimemm oli kurt. Tema õpetused olid alati ehedad. Ta ei rääkinud, et tee nii ja siis nii vaid ta tegi ette ja me tegime temaga kohe kaasa. Parim õpetus mis olla saab. Imeline lapsepõlv. Oli üks ütlemata tore ja tegus päev. Mäletan selgelt kuidas panime maha herneid ja ma ei tahtnud neid mitte maha panna vaid ikka suhu ja see magus maitse on siiani mu lemmik. :.-) Olime iseendi üle uhked ja hakkasime ootama millal saame nautida oma töö vilju. Õhtul tulid emale sõbrannad külla ja siis see juhtus. Ema kiitles kuidas ta rassis terve päev õues ja tegi peenraid ja pani herned juba maha. Küsisin siis, et millisesse peenrasse sa need herned panid? Loomulikult ema ei teadnud sest tegelikult teda kodus ei olnudki. Ja sain sõimu osaliseks ja mind kamandati õue ning öeldi, et brikett on vaja tuppa tuua. Ehmatasin kogu enda rakusüsteemiga ja jooksin õue. Ning peitsin end tundideks kuuri,  puuriitade vahele ehitatud onni. Ja sellel hetkel muutsin enda dna koodi nii tugevaks, et ei usalda inimesi ja välist vaid ainult iseennast. Kogu väline info sai minu jaoks võltsiks. Ja see on see mida ise olen selles kehastuses soovinud kogeda. Enese usaldus. Inimmõistus hakkab nüüd sinu peas võrdlema ja hukka mõistma aga hing plaksutab käsi / tiibu. Ning on õnnelik, et üks hingeke on loonud tugeva koodi ja võngub sellega eeskujuks kõigile teistele. Aitäh, ema olemast hingele õiglane. Ja see ei ole mitte minu lapsepõlve trauma vaid tugeva mustri loomine enda inim dna sse. Mis on minu jaoks kõige alus ja vundament. Ma ei saaks enda selgeltnägemise pilte seletada ilma enda emotsioone sinna segamast kui ma ei usaldaks iseennast. Neid kogemusi lapsepõlvest on veel ja veel. Ja olen õnnelik, et mustrid ja koodid minu sees on minulikud. Mitte kellegi teise poolt hägustatud. Ma ei käinud ka lasteaias viimases rühmas kus kasvatajad oleks saanud minust voolida sellise inimese kes oleks kuulekas tolle aja reeglitele.  Hing kogeb kehast olenemata.

Ja nüüd kui oleme selle suhtumise ja mõttemustri hääbumise lävel siis on kõige õigem aeg just teha lõpetatust enda arvates lapsepõlve traumadega. Õpi lugema enda sees olevat koodi. See annab sulle julguse välja astuda võrdlevast ja süüdistavast mustrist ning suure austusega enda vanemate suhtes õppida enda kogemusi julgelt kogema. Me valime parimad vanemad kes annavad meie hingele just sellise keha mis suudab kõik endale valitut uhkusega kanda. Kasuta julgelt lõpetatust tekitavaid taotlusi. Kogetud, tehtud, lõpetatud. Iga sõna on võnge ja iga võnge muudab su enese dna koodi. Anna hingele tunne, et sa oled lõpetanud eelmise sajandi kogemused ja julged astuda sirge seljaga uude sajandisse.  Mina tänan südamest, nende ridade lugemise eest.