Kuidas me puhastame endi seest ja ümbert elumürke.

Kõik minu kallid,  kes te olete minu hingega samas aegruumis.

Hakkame läbima tulerõngast. See tuli on elu mürk. Loodus on väga täiuslik nii ka meie. Mürki meie ümber ja meie sees on täpselt nii parasjagu nagu iga indiviidi eksistentsiks on vaja. Mürk vaimselt on viha energia. Iga inimene ( loomad ka )  siin planeedil puhastavad enda sees oleva mürgi läbi suure viha plahvatuse. Meil ei ole õrna aimugi kui palju meie sees tegelikult viha on??!!! Ja see protsess on kiire ja igal ühel enda kindlal momendil. Viha ehk mürgi kogus meie sisse jääb parasjagu, et enda vaimne kirg käivitada ja kasutada enda elu julguseks ja austuseks.  Mis panen kõigile südametele. Kui teie sees hakkab kuumuse protsess pihta siis laske kohe keha lõdvaks, tehke sügavaid hingamisi ja lubage endal seda kogeda. Sulge silmad ja ütle endale luban endal olla ja luban kõigile teistel olla. Mida ei tohi teha!! Vihastada enda peale või teiste peale. Siis see energia on hävitav. Säilita enda sees olev rahu. Ära torma kohe paaniliselt abi otsima teistelt. Vaid seisata, viska pikali ( väga hea on looteasend ) ja tea, et see toimub kõigiga ja sellest välja tulemine on sinu vastutusel. Lapsed kogevad seda väga inimlikult.  Kui teie kõrval keegi vihastab ja laamendab, ropendab jne. Siis palun ärge sekkuge. Nii palju kui võimalik. Tuleb inimese sees olevat protsessi austada. Sinu sekkumine suurendab tema viha ja mürgid tema sees hävitavad vereloome. Tsiteerides Ita Ever it. Lihtsalt vaata ja imesta. Ära vihasta. Ja kui ise tunned, et ei suuda ennast kontrollida ja hakkad hulluks minema siis palun ära torma esimese asjana tableti järgi. Tablett on paraku mürk mis tapab õnnehormoone. 🙁 Rohtu ma ei söö aga muru näksin heameelega. 🙂 Usalda enda keha ja sisetunnet, et saad sellega hakkama. See oled sina ja sina tuled enda tuhmist kestast nii välja. Kui vaja südamest vihastada siis luba endal vihastada. Ära suru alla ega püüa enda ees vabandada, et olen ju hea inimene. Ka hea inimene on aus enda suhtes ja julgeb väljendada viha. Ja enda viha mitte teiste peale viha välja valades. Tunnista endale, et jahh ma ei saa selle hetkega enda sees ise hakkama. Ja ma õpetan endale kuidas viha armastusega vabaks lasta mitte hirmuga alla suruda. Ja püüda ennast üle kontrollida. See ei ole võimalik enam.  Ma ei tea mida tunneb uss kui vahetab nahka või mida sisalik kui laseb saba vabatahtlikult lahti. Aga üht ma tean juba 6 aastasest peale, et see mis toimub vaimselt inimesega on imeline ja loomulik protsess. Me ei tohi karta iseennast endaks saamas. Ei pea vaevlema füüsiliselt. Vaid saame vaimselt ennast toetada. Hirmu hirmutamine ei anna tulemust. Hirmu vaigistamine armuga on parim ravim. 🙂

Inimene on neoon värve teinud kunstlikult. Aga universum koosneb neoon värvidest loomulikult. Lihtsalt meie saame võimaluse seda kogema hakata. Nägema hakata ja ise sellest koosneda. See on imeline elurikkus. Tugev kõigutamatu elav energia. Seda saab olema suuremas koguses ja me peame õppima seda kasutama. Täpselt nagu me kasutame tv d , raadiot, internetti. Meie ise olemegi need aparaadid enda käbinäärmega mis võtavad selle signaali vastu. Täiesti vaba vara kõigile. Ei pea olema tark ja rikas ega ilus. Vaid peab valima lihtsalt õnnetunde enda sees ja jääma inimlikuks. Kuldlapsed ( auraenergia nende ümber on neoonkollane ehk kuldne )  sellest koosnevadki. Ja kuna kuldlaste kogus on üle maa tõusnud. Aitäh, karantiin. 🙂 Ja mis peamine üle maa. Aitäh, Hiina hirm. 🙂 Siis saab see energia nüüd maale maanduda ja manifesteeruda täiuslikul moel. Normaalne elu areng. Kuna ei ole universumis enam varjavat musta auku. Minu pildis hirmu  ja viha filtrit. Siis oleme maaenergiaga avatumad teistele planeetidele. Ja ka vastupidi. Saab alguse uus koostöö universumis. Ehk uus ajastu. Telepaatia ajastu.

Minu soovitused vihaga hakkama saamisel. Mine sauna vihtlema, vihaga mitte vihastades. 🙂 Põletage kodus ja kontorites loorberilehte. Jooge loorberi teed. Tehke külma jalavanni. Täna, homme, ülehomme minge magama paksu tekikuhja alla. See aitab une ajal vihal välja sulada. Kui tekib suur sisemine rahutus. Isegi käed võivad väriseda. Siis joo lonks haaval Coca-colat. Aitab hirmul väga kiirelt lahustuda. Kui unenäod on liialt hullud ja intensiivsed siis piserda voodi alla viina. Kõige tähtsam on keha lõdvestus. Nii sisemiselt kui väliselt. Pinges keha korjab kiirelt hirmu ja ei julge lahti lasta vanast. Lõdva keha rahuneb väga kiiresti. Lõdita keha  nagu ma lastele meditatsioonis õpetan. Raputad ennast seni kui liha luude küljest lahti. 🙂 Vat nii sügavuti lõdvestud. Inimesed kes on sündinud peale Tšornobõli katastroofi.  ( 26. aprillil 1986 Nõukogude Liidus Ukraina NSV-s )  kuni aastani 1991. Võib esineda rohkem kõhukrampe. Joo loorberi teed. Tarbi spirulinat. Ja lõdvesta kõhtu. Kui on moringa õli siis soovitan seda panna nabaauku. Või lihtsalt määrida kõhule.

Vaimselt saad ennast toetada loodusega. Hinga värsket õhku ja ütle endale. Olen enda eluteel. Kuula OM i ja ommi. Lause Minu keha ja hinge energia on täielikus harmoonias. Pea mõtetest tühjaks ja tõmba ennast kohalollu sellesse hetkesse. Lause. Olen selles kehastuses täielikus kohalolus. Usalda ennast sada protsenti. See on kõik sinu sees olev protsess. Mitte keegi ei ole selles süüdi. Ja sa ei pea ennast kellelegi tõestama. Sa pead elama enda õnnelikku elu. Täna juba kohe sellel hetkel kui neid ridu loed. Täna viha, hirmu, kurbust, valehäbi, kättemaksu ja armukadedust. Viha filtrit läbides me kustutame maa energiatest ja enda energiatest süü, häbi, kadeduse ja kahetsuse. Astume ülima austuse sisse. Austame ennast, teisi ja universumit. Kui soovid elada ( just nii nagu sina isiklikult soovid ) ma austan seda. Ja kui soovid surra ( just nii nagu sina seda soovid ) Ma austan seda.

Olge kõik mu kallid üle maa austatud ja armastatud.