Maale maandub kõigi isiklik potentsiaal.

 

Alates aastast 2018 on kogu universum uues rütmis. Kuna maakera ümber olev must auk plahvatas. Ehk hirmumõtete ja energia poolt tekkinud tihke kiht. Kuhu sai mõtteid saata. Ja need jäid sinna kinni. Aga kui maaema põdes covidit. Ehk kiiresti arenevat kopsupõletikku. Reaalselt kõik suured metsa põlengud. Ei ole enam võimalik seda energia kihti kasutada. Me peame kõik õppima enda isiklikku väge kasutama  enda hüvanguks. Ja kelle eluraamatusse on kirjutatud siis ka teiste hüvanguks.  Kogu maaema energia on nüüd nähtav ja kättesaadav magnetvõrele. Kus asub kogu universumi info ja energia. Ja meie kõik saame vaadelda enda ümber toimuvat, läbi enese sisemise telepaatia.

Siia maani skännis universum meie tegelikku väge ja potentsiaali. Ja see koosneb suurel hulgal inimeste mõtte mustritest. Igal riigil on oma rõõmud ja valud. Ja see ongi riigiti mõttemustri energia. Ja seda saabki skännida universum ja ka teiste planeetide tegelased. Siiani oleme me seletanud universumis toimuvat läbi kuu ja päikese energia. Kuu ja päikesevarjutused jne. Nüüd aga avaneb suurem telepaatia ring. Ning me saame hakata lahti seletama maaemal toimuvat ka läbi  selle, kuidas meie võnkesagedust mõjutavad mars ja neptun jne. Ehk meie kõigi sisemine teadlikkus, seitsmes meel, alateadvus, telepaatia, tunnetus tugevneb. Ja telepaatia ring iga indiviidi ümber suureneb. Oled rohkem nähtav teistele ja endale läbi telepaatia. Peas on mõtted ja alakõhus on tunne ehk tunnetus. Meil kõigil on tunnetuskihid, tasandid, levelid, dimensioonid. Kui siiani saime telepaatia suunata musta augu energiasse ja sealt ammutada infot siis nüüd tuleb telepaatia saata veel sügavamale enda sisse ja magnetvõre saadab kiirelt ja kergelt info sinu vaimsesse kiresse. Ja see omakorda julguse energia. Ja sa suudad vestlustes kaasa mõelda ja ka julged välja öelda, rääkida ehk ennast väljendada enda sõnadega. Ja läbi selle suurendada meie riigi mõttemustri energiat. Ja makrotasandil saab universum skännida kogu planeedi vibratsiooni. Mis koosneb inimeste mõttejõu vibratsioonist ja looduse hetke rütmist. Loodus muutus natuke. Aga inimeste energia peale musta augu plahvatust muutus väga, väga palju. Ja see on väga hea muutus sest ainult nii saab minna kogu universum uute rütmi.

Uus rütm toob endaga kaasa väga palju uusi energia lainetusi mida saame maandada maasse. Läbi enda inim DNA. Ja seda energiat saab kasutama hakata igas valdkonnas. Sest ta on ülivõimas ja ei vaja paljut, et seda vibratsiooni jagada. Kõik energia liigid vibreerivad.  Kõik meie ümber läheb aina mugavamaks ja sellega peab kaasa minema. Mugavus ja austus on suurimad märksõnad mille poole me liigume.

Kuidas me saame parema kontakti enda sisemise vaimse kirega ja telepaatiaga? Näide: Kui sa sõidad mööda liiklusõnnetusest ja näed seal ebameeldivat pilti. Sinu nägemismeel salvestab selle. Sa ei tekitanud seda õnnetust, sa ei osalenud seal õnnetuses aga selle mälupildiga võid sa ennast väga kiiresti endast välja viia. Tegelikkuses see kõik toimus väljaspool sind. Sinuga ei juhtunud mitte midagi. Ja selliseid mälupilte tekib meil ühe päeva jooksul väga palju. Filme vaadates, uudiseid lugedes, lihtsalt kellegagi rääkides. Kui sul on nüüd see üks mälupilt mingist hetkest mis sa salvestasid. Sa lähed enda eluga edasi. Teed oma tegevusi edasi aga sinu alateadvus ehk telepaatia ripub selle pildi küljes. See omakorda toob kaasa täieliku kohalolu kaotuse. Ja siis sa oledki enda telepaatia antenni liiga kaugele lasknud. Ja sul kaob sügaval endaga kontakt. Igasugune liigne info millega sinul isiklikult ei ole mitte mingit pistmist tapab sinu enda sidet keha ja hinge vahel.  Kõik mis toimub sinu väliselt, ei toimu sinuga. Kõik mis toimub sinu sees ja sinuga on sinu enda elu ja keha ning hinge koostöö. Ja see ongi tähtis. Kõik mis on sinu väline ei ole tähtis. Kõik mis toimub sinu väliselt ei sa ei saa muuta. Mis toimub sinuga, saad sa alati muuta. Kui soovid enda telepaatiat kerge, selge ja tugevana hoida siis tuleb olla kohalolus nii keha kui hingega selles hetkes siin ja praegu. Ja vibreerida vaid enda asjadega. Mitte segatud vibratsiooniga. Ehk hirmuga mis tekitavad sinus kehaga kogetud pildid. Kui näed, kuuled, tunned lõhna ja see on sinu väline ja sina ise ei ole sellega seotud siis lihtsalt fikseerid hetke ja tõmbad ennast enda sisse tagasi ja liigud edasi. Oled selle asja juures mis sa parasjagu teed. Kui sööd siis ka mõte on söömisel. Mitte, et sööd aga pea on mure või hirmumõtetega kuskil teises kohas. Mõnes mälupildis mis , kus sa isegi ei osalenud. Õpeta ennast keskenduma praegusele hetkele. Ja su telapaatia sinu sees hoiab sinu kehaga sama rütmi. Ning pea ei saa jääda kinni kuhugi mis ei kuulu sulle. Täielik kohalolu. Korja iga õhtu ennast enda sisse tagasi. Ära lase millelgi ega kellelgi enda vibratsiooni sagedust häirida.

Õpi olema selles hetkes kus sa viibid kohalolus ja sinu enda telepaatia on nähtav magnetvõrele ja siis saab läbi sinu hakata maaema energeetiliselt kasutama enda väekat potentsiaali parimal viisil. Õpi elu vaatama kui väga head filmi. Ja sina ise oled kogu filmist vaid 1 kaader enda eluga. Ja väga tähtis kaader. Iga inimese elu siin maa peal on väga tähtis. Et kogu universumi lõputu film saaks kogu aeg toimida. Olla voolamises. Nagu öeldakse, et elul ei ole pausi ega ka tagasi keeramise nuppu. Enda potentsiaali saad sa kasutada vaba varana kordagi seisma jäädes ehk automaatselt. Rohkem ja rohkem kui sa oled endas ja austav kogu maailma suhtes. Isegi kui nägid õnnetust saad hetkega aru, et see on parim hetk kellegi elufilmis. Täna seda hetke, ennast ja universumit täiusliku filmi eest. Mille 1 kaader on sinu enda see kehastus. Ole julgelt see üks armas hetk kogu filmist. Mina tänan südamest nende ridade lugemise eest.