Selge kanaldus ja kerge tervendus.

Puhas selgeltnägemine ilma  isiklike emotsioonideta.

Täna valutan ma südant inimeste pärast kes on jäänud  kinni tunnetus tasandile kus selgeltnägemine, tunnetamine, tajumine kahjustab neid endid. Teisi tervendades ei tohi  neid tervendada enda energia arvelt. Selleks on universumis palju erinevaid sagedusi. Mis on kanaldajatele ja tervendajatele kätte saadavad. Ja erinevateks eesmärkideks kasutamiseks antud. Kui on vaja tervendada keha raku süsteemi või vaimset raku süsteemi. Nende jaoks on erinevad võnked ja energia laadimiseks erinevad tasandid. Neid saab vabalt kasutada kui sa ei püüa neid sagedusi  kätte saada enda emotsionaal kehaga. Sa pead olema kanaldades täiesti vabas  ja vahetus hinge energias. Inim rakusüsteemist väljas pool. Enda emotsioone ei tohi kunagi lasta teiste tervendamise sisse. Sama ei tohi teha ka enda kehale ja energiale. Et lased teiste emotsioonid ja kogemused enda hinge rakusüsteemi sisse. Kogu tervendamise protsessi käigus on inimene vaid tervendava energia kanaldaja. Vahendab läbi enda mõtte ja käte energiat ja universum või maaema energia teeb kõik ülejäänud ise suure austuse ja inteligentsusega. Inimene ise peab olema väljaspool seda protsessi mitte protsessi sees.

Nii nagu tangid autot. Üks ühele tangitakse paaki. Tankur on vaid energia vahendaja. Mitte ei sula kütusega üheks.

Tervendajad kes räägivad, et nad on ülitundlikud ja kogevad kliendi tundeid ja emotsioone siis tankur ise on katki. Ja kui tankur on katki siis on energia kadu kuhugi tühjusesse. Võib minna paaki ka vett või prügi. Või paaki ei satu mitte midagi. Ja mis sellise protsessi tagajärjel tekib? Tankur läheb ise aina katkisemaks. Mitte keegi ei saa kasu sellisest poolikust protsessist. Pigem kahju. Auto peab tegelema enda mootoriga veel rohkem ja usaldus kõikide tankurite suhtes kaob. Tervendaja ise põleb läbi sest kaotab enda algallikaga kontakti. Ning jääb kinni inimtasandi energiasse. Ja kõik kanaldused ja tervendused on läbi hirmufiltri. Puhas algallikas on austav ja harmoonias olev energia. Ilma hirmuta. Ja tervendus energeetiliselt on tegelikult hirmu harmoniseerimine sinu energia väljas. Et inimese kehas tunneks see hing ennast kergelt ja vabalt. Kogu hinge tervendus käib läbi õnnehormoonide. Kui aga laod peale hirmu siis keha ei tervene vaid haigestub nii füüsiliselt kui ka vaimselt rohkem. Inimtasand toetub suures osas hirmuenergiale.

Kui enda kehale anda pikka aega valesid signaale ( teiste emotsioonid ) siis keha rakumälu annab alla. Ta üritab võtta seda  teiste rütmi enda omaks. Üritab teha selle enda normaalsuseks ja hakkab tootma ise enda kehaga seda mida teises inimeses tervendad!!! Ja teiste diagnoose ja vaimseid probleeme on seinast-seina. Ja kui sinu enda keha saab ühe päeva jooksul äärmuslikke  signaale siis see info on tema jaoks hävitav. Ükski keha rakusüsteem ei suuda seedida äärmuslikke energiaid. Signaalid peavad olema puhtad, täpsed ja selgelt mõistetavad.

Kõige tähtsam kõikide inimeste jaoks on iseenda harmoonias hoidmine. Sinu keha ja hinge rütm on üks ja sinulik. Sul on isiklikud tugevused, nõrkused ja valitud kogemused. Ja meil kõigil on enda elurada käija. Enda rütmiga ja enda tugevusega. Iga indiviid peab hoidma enda energiat puhtana. Armastama ennast õnnelikuks. Ja siis saab olla tugev tankur kõigi teiste jaoks. Nii nagu eraelu ja tööelu ei tohi segamini ajada. Sama ei tohi teha ka teiste energiatega. Muidu on läbipõlemine elus iseendana kiire tulema. Kaotad tegeliku elu sihi ja kõnnid sihitult ringi. Muidu juhtub inimesega see, et tahab wc-s süüa teha ja köögis magada. Sest keha enam ei adu mitte mingeid enda piire. Igal energial on oma rütm. Ja kui kaotame oma isikliku rütmi siis ei mahu iseenda maailma. Meie mikro maailm on kadunud ja ulbime lõputus makro maailmas ning ei leia enam ennast sealt ülesse. ( Kütus jookseb maha ja meie enda energia koos sellega. ) Ja inimese meel ( ka seitsmes meel ) ei ole kohalolus. Inimene teeb kõike ja samas mitte midagi. Jookseb pea laiali otsas sihitult ringi. Elu jookseb temast mööda. Hoiab enda keha elamise piiril. Ei ole tegelikkuses elavas energias ega ka kohalolus. Iga tunne ja teise mõte loksutab ta kaugele makro maailma avarustesse. Jaa mõned hinged on valinudki just seda kogeda. Aga siis ei tohiks kanaldada ja tervendada. Sest maainimese jaoks on see tankur katki. Ja tema valitud kogemused jäävad kogemata.

Nii, et hoidke enda isiklik keha ja hinge energia täielikus harmoonias. Olge enda eluteel. Armastage ennast õnnelikuks. Ja peamine. Pea peab olema selge ja süda kerge.

Selget kanaldamist ja kerget tervendamist.