Siseneme enda individuaalsesse jumalasse, algallikasse.

 

Inimene -Homo sapiens  ‘tark inimene’. Ehk indiviid mitte karjaloom. Keda on vaja karjatada ja suunata. Kari vajab süstemaatilist kontrolli. Indiviid mitte. Inimesel tuleb lubada olla enda tões ja väes. Kõige tähtsam on inimese individuaalne vaimne rahulolu. Iga inimene peab teadma mis on tema vaimne positsioon maailmas. Kuhu ma kuulun vaimsel tasandil? Ja see ei ole mitte pisike ringikene vaid suur ühtne harmoonia kõigi vahel.  Olen kristlane või moslem. Usk on kellegi poolt ette kirjutatud reeglite jada. Inimene ise peab enda seest enda telepaatia tunnetusega tunnetama millesse tema isiklikult usub. Ja usaldama seda. Ja see energia on suurem ja ülevam igasugusest usust.  Ja nii saab ta olla enda eluteel. Elada enda elu. Ja armastada ennast õnnelikuks. Ei pea jooksma kellegi järgi kes ütleks talle kuidas ta saab olla õnnelik. Ja et teine ütleks sa oled õnnelik. Vaid iseenda seest tuleb õnnetunne ja seda peame ise endale tunnistama. MINA MERLI OLEN JUBA SIIN JA PRAEGU ÕNNELIKUS SUHTES ISEENDA KEHAGA JA MAAILMAGA: Ja me kõik kuulume iseendile. Me algame iseenda algallikast. Enda hinge olemusest ja loomusest. Ja selle juurde me jõuame tagasi.  Kõik inimesed üle maa liiguvad enda algallikaenergiasse. Ja see on turvaline ja ilus. Tunnista endale enda tehtud vead. Et oled jooksnud maailma järgi, et ta ütleks sulle, et sa oled tubli. Ning pöördu enda sisse tagasi ja ole õnnelik. Luba endal elu nautida. Kõik hinged on tulnud siia nautima selle hingega vabalt ja armastavalt rännakut maal ja universumis. Elu on harmooniline ja täiuslik. Et uuesti sündida on vaja enne surra. Surma ei ole hinge jaoks olemas. Surm on keha jaoks lagunemise protsess. Et vanad mustrid vabastada on nad vaja lagundada nii, et enam ei segaks uuel siseneda.

Maailm on üle reostatud asjadest. Ja joostakse raha järgi, et kuuluda kuhugi. Maailm on reostatud ka vaimselt. Ning joostakse mitte teadlikult raha püramiid skeemide järgi. Meie teele visatakse ette igasugust vaimset prügi millega saab raha teha, et oleks raha sõltlasi.  Aga algallikas ei jookse mitte kuhugi ega mitte kellegi järgi. Vaid voolab harmooniliselt iga inimese dna s. Nagu kuldne elulille mustriga inglirüü.  Lihtsalt väiksemast suuremasse. Nagu looduses. Iga jõgi voolab järvest merre. Õhtul magama minnes tuleb mõelda vaid enda mõtteid. Kõige puhtam mõte on enda seest tulevast algallikast armastus iseenda vastu ja enda tänutunde kohalolu kõige eest mis oled sina ise. Keegi ei saa sulle ette dikteerida mis on sinu jaoks hea või halb. Vaid sina ise tead enda keha ja hingega kooskõlas mis oled sina. Ei jookse püüdmatu õnne järgi vaid oled juba õnnelik selles hetkes siin ja praegu. Sind aitab kui hävitad enda sees sulle ette visatud vaimse prügi. Tänada kogemuse eest ja uinuda endaga kooskõlas. Sul on vaja enese eest hoolitseda vaid nende kolme sõnaga.

VAIKUS, TÜHJUS, SISEMINE RAHU.

Vaikus. Vaikust vajab sinu pea, et rämpsmõtted tühistuksid. Liigsed asjad ei lämmataks. Tühjus. Tühjust vajad sa, et keha tunneks ennast mugavalt ning turvaliselt. Kõik sõltuvused. ülesöömine, joomine narkootilised ained. Sisemine rahu. Sisemine rahu on sinu hingeenergia kohalolu. Kõik väline mõjutab sind ning sa ei suuda enda sisse rahusse tulla. Me kõik valmistame enda keha ette, et hakata kandma suuremat hingeenergiat enda sees. Et saaksime minna manuaalselt ( maailma poolt suunatud ) rütmilt üle automaatsele. Ise suuname ennast enda eluteel. Täpselt nii pehmelt või jäigalt nagu meil vaja on. Ja täpselt nii kiiresti kui meie oleme valmis liikuma. Mida aeglasemalt liigud seda kaugemale jõuad. Aeglus on pühendumine. Pühendumine tarkus. Ja tarkus teeb sinust homo sapiensi. Ja see ei ole koolis õpitu vaid sinu enda isiklik vaimne intelligentsus. Ära püüdle tarkuse poole vaid ole tark. Kui sul on raske siis õpi märkama kaugemat ringi enda ümber ehk loodust. Jaga enda sees olev raskus ja valu loodusele. Kuula lindude laulu, vaatle looduse ilu ja nuusuta maaema tervendavaid aroome. See on parim ravim maa peal. Ja kõik see kokku teeb sinust sinu. Tee väsimuse hetkel vaikuses olemist. Kasvõi 5 minutit ja sa tajud kogu keha rakkudega heaolu enda sees. Lihtsalt istu või pikuta ning sule silmad ja hakka endale kordama 7-8 korda VAIKUS, TÜHJUS, SISEMINE RAHU. Ja muud ei ole vaja. See toob sinu algallika energia ärkamise faasi ja sa suudad enda hingeenergiaga sulanduda  harmoonilisse rütmi enda sees. Ja kui silmad avad siis täna ennast ja enda hingeenergiat ning toimeta edasi. Ei ole vaja istuda tunde ja ennast maha rahustada ja välja lülitada maailmast vaid hetkeks peatuda ja aeglustada enda liigselt kiiret taga kiirustamist. Ja minna üle rapsimata ja rööprähklemata sinule omases  rütmis edasi. See viib sind kiiresti sihile. Ehk enda algallika energiaga harmoonilisse automaatsesse rütmi. Austa ennast endas. Ole uhke igas hetkes enda üle. Ära karda ennast kogeda ja elada täiel rinnal. Ära rapsi teha sadat asja korraga vaid võta üks oma lemmik ja tee seda kogu hingest. Sa ei pea teadma kõike maailmast vaid sa pead teadma seda ühte ennast. Valmista ennast ette vaimseks hüppeks suuremasse algallika energiasse ning ole rahus ja rõõmus õnnelik. Mis on armastus enda sees? See on see kui sa hoiad enda tundeid rahus, rõõmus ja õnnes. Ehk harmoonilises rütmis enda sees. Ei lase rämpsmõtetel kehaga manipuleerida ja dikteerida mis teha või kuhu minna. Vaid kuulad keha ja tegutsed tema järgi. Lased mõtlemise lahti juhtivalt kohalt. Ja sead ennast juhtima enda sisemise telepaatilise tunnetuse. Tunneta ja tegutse. Ära lase peal öelda, et see ei ole kõlbeline ja ei ole aega ja ei ole raha. Ära karju enda peale, et sa ei ole piisav iseenda jaoks.  Vaid ole vaikuses ja rahus hetkeks ning alles siis tegutse kui oled mõtted vabastanud ja tunnetusele ruumi teinud. Olge südamest õnnistatud enda algallika energiaga üks olemast.