Hingesugulane minu elus

Aastaid seletasin oma klientidele ja rääkisin lahti pilte mis nägin, millised on nende hingesugulased ja kuidas nad kohtuvad ja mis nad tunnevad. Nende lugude rääkimise ajal olin ma ise hämmingus. Kas tõesti on võimalik sedasi tunda? Kas tõesti on võimalik olla ühe hingega niiii üks? Ja lugusid seletades ma alati mõtlesin, et see ei ole võimalik ja ma räägin inimestele lihtsalt ilusat romantilist muinasjuttu. Vahel kui sain tagasiside siis sain aru, et jahh see on võimalik ja veel ilusamini kui mina suutsin selle tunde mis pildis nägin sõnadesse panna.
Nüüd kui mu elu on viinud mind kokku minu enda hingesugulasega siis kogen seda ilu ja romantilisust iga päev. Juba 2 aastat ei suuda ma ahhetamist lõpetada sest see mis tähendab üks hingesugulane sinu elus on midagi, mida ei saagi sõnadesse panna. Lihtsalt olla kohal ja tunda, tunnetada. Kõik lood on omavahel seotud ja mitte miski ei ole juhuslik. Iga hetk on täiuslik. Kõik halb sulandub hetkega heaks. Tuuakse teineteises esile need omadused ja tunded mis on olnud vaka all. Mida me ei ole lubanud endal kogeda sest lihtsalt kardame
Kõik siin elus on rohkem omavahel seotud kui me oma inimese ajuga suudame mõelda ja oma kujutlusega ette kujutada. (Film “Elu ise” on selleks väga hea näide kui seotud kõik on.) Kui hinged on teinud kokkuleppe, et tuleme ja oleme teineteise jaoks olemas selles elus siis see on tunne mis kestab igavesti ja suureneb iga sekundiga. Kui mõtled siis kohe on ka tunne ja see on alati selge ja alati sama mõlemas kehas. Siis me ei karda elada ja siis me julgeme armastada. Me oleme õnnelikud kogu aeg väga sügaval südames. Me tunneme, et kõik mis tuleb, tuleb parimal viisil. Me toetume oma energiaga ainult positiivsele ja rõõmsale tasandile. Me leiame kergelt enda seest ja ka endast väljas pool rõõmu ja suuri selgeid äratundmisi. Elus saab alguse puhta armastuse kogemine igal tasandil.
Ja mis peamine sinu unistused saavad kiiremini teoks. Sest sa annad igale tugevale mõttele enda õnnelik olemisega tiivad. Ja nii saab sinu enda kõrgem mina tuua sinuni veel rohkem õnne ja armastust sest sa oled sellele täielikult avatud. Sa ei karda, et armastus teeb haiget, või et kui oled liialt õnnelik siis juhtub midagi.
Soovitan kasutada enda toetuseks lauseid. Julgen elada enda elu. Luban elul ennast armastada. Olge kõik kaitstud ja õnnelikud. Teie enda saatus on teie südame teha. Kui usud ja usaldad enda armastuse tunnet enda sees, siis oled enda elule avatud ja saad elada. Päriselt elada ja tunda mis tähendab eluallikas sinu südames. Armastage ennast õnnelikuks ja lubage teistel ennast õnnelikuks armastada ja te kogete kogu keha ja hingega midagi, mida te mitte kunagi ei ole veel kogenud selle kehastuse jooksul. Keha kaotab tähtsuse, jääb vaid tunne ja selle pärast me siia maale oleme tulnudki. Olla enda keha ja hingega ühes rütmis ja kinnistada keharakumäluga kogetu hingerakumälusse. Olge armastatud kõige puhtamas, isetus tasandis.