Mõtteterakesi, kübekesi, häid soove teile

Olge väestatud igavesti.

Armastus koosneb kolmest osast. Meesjõud, naisvägi ja lapssüütus.
Kui soovid olla vabalt ja puhtalt süütus armastuses siis peavad need kolm olema vabad sinu sees. Ja ausas, hoidvas kooskõlas. Naisvägi on heaolu.Tunne mida naised loovad enda ümber. Meesjõud on rahulolu. Meil on riided seljas ja katus pea kohal. Ja lapssüütus on kohalolu. Avatus, spontaansus, julgus riskida ilma hirmudeta. Üks ei eksisteeri ilma teiseta.Tuleb vaid neid märgata enda sees ja armastada ühtseks tervikuks.
Minu idee panna kõik kokku märkide abil väepilti, hakkas kasvama minu sees kui olin kord Egiptuses, Karnaki templis ja andsin suud templi väele. (Teen seda pea alati kui satun väekasse kohta.) Ja siis hakkasid erinevad märgid mu silme ees keerlema. Hetk hiljem oligi idee valmis. Milline märk kus asetsema peaks ja kuidas on järjekord nii, et kõik oleks täiuslik. Peas idee olemas lasin sellel kõigel veel tiksuda. Iga vili tahab kasvamise aega. Kui hakkas kätte jõudma selle aasta augustikuu laagri aeg, võimendus minu jaoks kõik. Vaja seda teha ja seda teha. Kord ühel veidi sombusel hommikul avades silmad nägin linnukest enda magamistoaaknast sisse vaatamas. Vaatas mind seal ja mina teda. Ja tajusin kuidas ta naeratas mulle südamega ja sain hetkega aru. Aeg on küps korjata vilju. Väepilt koosneb siis sellistest märkidest. Lootoslill. Avanemine, valgustumine, elu heaolu. Elupuu on maandus ja usaldus ning kohalolu enda sees. Kolmas silm ja elulill on elusära, tahe elada, kirg ja rahulolu. Ning sisetaju, side universumi ja enda kõrgema minaga. Lootoslille juur on ka elupuu juur ja ka elulille kooshoidev vägi.
Siis oli juba kõik lihtne. Kiri minu hinge kunstnikule Maria Välja le popsti postkasti. Ning looming ja vägi sai imeliseks kunstiteoseks. Meie vahelises armastuses Mariaga on nii, et mina olen heaolu. Maria rahulolu ja meie mõlema naisvägi on meie armastuse lapssüütuseks. Kui Maria pani kenasti raamitud pildi mu ette lauale. Siis tahtsin heas mõttes ropendada.:-) Kus kurat sa seda tead? Kuidas sa oskad? Olin hetkeks shokis. Vaatasin pilti ja teda õblukest naisterahvast ja jalad läksid nõrgaks. Olin sõnatu. Kõik märgid sulanduvad ideaalselt. Värvi lahendused mis läbi Mariakese käe on paberile saanud, on täiuslikult elementidega kooskõlas. Armastan. Lihtsalt armastan, muud ei oskagi sõnadesse panna.
Nüüdseks on pilt saanud ka avalikkusele nautimiseks ja igaüks saab tunda mis tema sees tekib kui ta on pildiga kohalolus.
Nautige ja väestage iseenda mõtete ja ideedega iseennast mu kullakallid.
Hoidke enda naisvägi, meesjõud ja lapssüütus enda sees vabalt ja voolavalt.
Liigume vapralt puhta armastuse suunas läbi heaolu,rahulolu ja kohalolu.
Maria Välja kirjeldab enda teost nii. Väepilt on teos, mis loob harmooniat ja toetab enda väljas toimuvat. See elupuu, elulille, kolmanda silma ja lootosõiega pilt on loodud toetama meditatsiooni ja tervendamist.