Julge uuesti sündida enda vaimsesse ellu.

 

Kui me sellesse kehasse sünnime, sama hingega korduvalt. Esimene märk mida lapselt ootame on naeratus. Saatke ka minejad naeratusega teele. Sest ta tuleb taas ja me ootame taas tema naeratust.

Hirmu võidab vaid armastus ja armastuse väljendus on naeratus. Ja naeratus tuleb otse südamest mis on täidetud heaolu, rahulolu ja kohaloluga.

Ära karda surma ja ka sündi. See kõik on üks. Vaid hetk. Keha ja hing hakkavad lõpuks olema koos kohalolus.

Soovitused üleminekuks mis on meie hetke reaalsus. Nii kehale kui hingele. Hing valmistab keha ette uude rütmi üle minekuks. Me kõik liigume kuldenergia ajastusse.

Te kõik võite tunda õhetavaid põskesid, pea ringlust, purjus oleku tunnet, jalad lödid, kõhulahtisust, peavalu, isutust või tohutut isu millegi vastu, keha ja suguelundite sügelust,6 meele ergastumist, ülemeelelisi tundeid või tundetust. Unenägude segadust ja erksust. Ja neid sümptomeid võib siia laduda veel ja veel. Maiselt saavad arstid panna diagnoose. Mina saan hinge toetada sellel teel. Vaimselt läbi maise. Minu pandud diagnoos kõigile on. Maaema transformatsioon. Nii maaema kui ka meie kehas asuvad tsakrad ühtivad ühtlasemasse rütmi ja siis 2022a tõmbub kogu energia kokku ühtsesse võnkesagedusse. Maa hakkab toimima ühtses kuldenergia rütmis. Ja meie kõik kaa. Oleme kooskõlas enda kõrgema minaga pidevalt. Kõik on üks ja üks on kõik. Toimib automaatsus. Tunne ja tegu. Ei mingit mõte (üle mõtlemine) ja tegu.

Ma ei ole keemik ega ka kahjuks füüsik. Ei saa kõike enda kanaldatut panna teaduslikku võtmesse. Saan anda vaid soovitusi mis tegelikkuses töötavad reaalselt meie eludes. Ilma keemia ja füüsika tõestuseta. Ja mis on töötanud ikkagi sajandeid. Kõik nõiad, selgeltnägijad jne on tervendanud ennast, inimesi ja maailma läbi vürtside ,taimede ja keha harjutuste. Ehk toetanud hinge, et ta saaks vabalt ja kergelt suunata keha. Loomulik evolutsioon.

Minu maised soovitused teile kallid valgustujad.

Jooge kulla poolt laetud vett.( Hoiab tasakaalu) Läbipaistvasse anumasse panna kuldesemeid ja vesi peale. Lasta laadida vähemalt 6tundi ning juua seda. Vaimenergia rõõmustab.

Sööge vähem ja regulaarselt.( Rahulolu saavutamine enda sees) Keha vajab distsipliini ja hing rutiini.

Soovitan hommikut alustada väikese vürtsiga.( Kirg, elutahe ja elusäde.) Kohvi piparkoogimaitseainega on super.

Kindlasti midagi magusat söögi lõpetuseks.( Heaolu kehas vajab magusat.) Lusika täis mett.

Ja ärge unustage rasvu.( Julgus, kindlameelsus, püsivus.) Igasugune rasv. Mandliõli energia toetab tugevalt. Nii sisse võtta kui ka peale määrida.

Soovitan tähelepanu pöörata ka marineeritud asjadele. Äädikas ei lase salvestada hirmu kehasse vaid nügib selle välja. Parem on looduslik hapu. Hapukapsa mahl.

Füüsilisele kehale parimad harjutused on hetkel pea alaspidi rippumine. Sest nõnda nagu ülal nõnda ka all. Ainult peegelpildis. Julgege vaadata enda sisse ja endast väljapoole. Näe ennast endana ja maailma maailmana.

Sa oled täpselt nii tugev kui iseseisev sa oled. Iga inimese individuaalsus saab olema esikohal.

Ole endas, enda mõtetega. Ära kaota enda mõtteid maailma. Sina vaid sina lood ennast mitte maailm. Maailm näitab sulle vaid enda mõttemustrit. Ja sina saad jääda enda seitsmenda meelega, kõhutundega üheks. Sina oled sina. Sinu asi ei ole maailma asi ja maailma asi ei ole sinu asi. Me ei saa maaema tervendada. Tema teeb seda ise läbi meie igavesti. Sina indiviidina saad armastada vaid ennast. Hoida enda mõttemuster puhas. Hoia meel selge ja kohalolus. Ole selles hetkes mõtetes kus on ka sinu keha. See tähendab mõelda hirmu, paanika, higi, vere, pisarate vabalt. Vaid armastavalt ja naeratavalt. Siis maaema saab läbi sinu armastada ennast. Pole vaja päästa maailma. Küsi enne kas ta vajab päästmist? Tema saab endaga ise hakkama. Sina pead ka ise iseendaga hakkama saama. Julgelt, vabalt, puhtalt, armastavalt. Jaga armastust esmalt endale. Siis teised tunnevad seda ja maaema rõõmustab. Kui üritad tõestada enda armastust teistele siis see on kurbus. Ja maaema kurvastab.

Enda puhtana hoidmiseks ja enda mõttemustri süütuna hoidmiseks kasuta allolevaid enese sisendusi, taotlusi.

Mõistan ennast selgelt. Tunnen  ennast kergelt.

Olen enda eluteel.

Julgen elada enda elu.

Armastan ennast õnnelikuks.

Võta vastutus vaid selle eest mille eest sa suudad vastutada.

Olge kõik valgustujad üle maa kergelt, süütult ja armastavalt enda valitud eluteel. Kõigil meil on enda hingerütm. Elagem selle järgi. Elu läheb edasi täpselt nii kuhu sina enda mõtetega selle suunad. Mina suunan enda elu vabasse kuldenergiasse. Lasen armastusega kõik vabaks. Võtan armastusega vastu kõik mulle kuuluva. Ja vaimupimedus muundub kuldseks valguseks sinu sees ja väljaspool sind. Liigume vaimupimedusest vaimuvalgusesse. Ja see on ilus tõeliselt hinge toitev, hoidev ja armastav.