Vana ja uue maailma vahe.

 

Meie kõigi mõttemuster puhastub. Nii saab vaimselt uuesti sündida. Vanad hirmule toetuvad mõtted surevad ja uued armastusest pakatavad mõtted sünnivad. LUBA ELUL ENNAST ARMASTADA. Nii see on ja saab olema. Kas me usume sellesse või mitte, toimub see ikkagi meist olenemata. Nagu Sananda ehk Jeesus ütleb. Love is our new reality.

Hirmu võidab armastus. Ja armastus saab olla vaid lõdvestunud ja mõttevabas kehas .Lase enda keha lödiks, eriti sabakont ( seal asub meie sünni ja surmahirm. Ja kirg elada ja särada enda väes igati vääriliselt ) Ja hinga kümme korda sügavalt sisse ja välja, rahulikus rütmis. (kopsudes on meie hinge sissetuleku rada) Nagu naised sünnitusel. Kui hakkab suur valu siis hingeldame, karjume ja ei suuda enda keha valitseda ning anname heas mõttes alla. Ehk oleme valmis sünnitama. Selles hetkes pisikeses on nii rõõm, õnn, armastus, hirm, valu kui ka viha. See kõik  kokku on vaid  käima lükkav energia. Vaimne sündimine on täpselt sama. Ei ole vahet kas oled mehe või naise kehas. Hing tunneb surutust ja hulluks minemise tunnet. Valu nii füüsiline kui ka vaimne viiakse viimse piirini, et sa annaksid alla. Ei võitleks. Vaid laseksid hetkega  KÕIK ARMASTUSEGA VABAKS. Oled valmis vastu võtma tundmatust puhta südamega.

Vana kardab, uus ei karda. Vanad kaitsevad, uued ei kaitse. Sest nende kõrgem mina õnnistab neid igal hommikul ärgates unest. Vana ei julge,uus julgeb. Vana võrdleb, uus võtab piiranguteta. Vana määrib ja puhastab mõtetega, uus on juba puhas. Vana mõistab hukka, uus mõistab kõiki puhtalt temana ja iseennast iseendana. Vana vihkab, uus armastab.

See ongi vana mõttemustri ja uue mõttemustri vahe.

Kuldlastel ei ole karmat. Vanas olijad püüavad panna enda hirmumõtetega seda neile peale. Kristall ja teemantlapsed ei lase seda teha. Lihtsalt naeratades ja öeldes. Need on sinu mõtted ja minul on minu mõtted. Nad ei lase ennast hirmumõtete poolt kontrollida. Hoiavad suhtumise iseendasse puhtana. Uue aja hinged mõtlevad võrdlemata. Ei ole tähtis mis teised mõtlevad, otsustavad, teevad, vaid jäävad enda armastusse kohalolus püsima. Uue aja hinged ei klammerdu vaid lasevad sul armastusega olla ja vabaks. Sest teavad, tajuvad mis on päris ja mis on programmeeritud illusioon, et varjata salakavalust, viha, kättemaksuiha ja õelust. Lubavad vanadel enda vihas ja hirmus olla. Ja ei anna ühegi rakuga luba seda enda omaks teha. Nemad elavad enda elurütmi järgi enda eluteel. Ei loe enda eluraamatut vaid elavad selle järgi enda tões ja usus. Nad ei palu abi vaid aitavad ennast ise. Nad naudivad enda elu ja elavad sinu elule kaasa. Mitte ei ürita elada sinu elu. Ehk parandada sinu elu paremaks sest programm nii ütleb. Nad lihtsalt teavad, et elu ongi täiuslik. Nad ei võitle seni kui vanad ei ole neid nurka ajanud nagu loomi kes ei allu käsklustele. Siis nad võitlevad enda mina eest. Ja tihti armastuse mõõkadega. See on tingimusteta armastus millest koosneb uus elu ja kuldne valgus nende südames.

Hoitust ja õnnistust kõigile sellel kuldseenergiaga mõttemustri puhastumise teel. Lase piiranguteta mõtlemine enda sellesse kehasse juba praegu. Keskendu vaid vaimsele endale. Tunne ennast hästi. Kuldse armastusega hoitud selgeltnägija Merli.