Selgeltnägijate ajastu.

 

Oleme kvanthüppe lävel. Varsti on kõigil võimalus hüpata. Olenemata soost, värvusest, vanusest või usust. Me peame iseenda sees hüppama tavateadvusest enda alateadvusesse. Ja hakkama nautima elu võlu ja valu. Kõige selgemas ja otsesemas mõttes. Maailma energia läheb üle manuaalselt automaatsele reziimile. Me ei pea mõtlema ja kaaluma ja siis tegutsema vaid me tunneme ja kohe tegutseme. Kasutame kogu enda potensiaali ja kogu enda isiklikku pagasit mis meil on. Sisetunde/alateadvuse kasutamine igas sekundis on uus elurütm. Meie rakutuumas on meie alateadvus. Kõik see mida ei suudeta sõnadesse panna. See mingi tunne mis on sinu sees. Ja rakupealispind on mõtlemine/tavateadvus. Kõik see milleks meie keha programmeeritud on, et selle hingega maa energiatesse mahutuda. Hinged kes naasevad maale alates 2012 aastast on teemant ja kuldenergia segu. See tähendab seda, et nemad juba on automaadid. Ja meie ei peaks neid tagasi programmeerima manuaaliks. Vaid iseendid automatiseerima. Tundma ja tegutsema.

Neid lugusid on miljoneid kus inimesed on saanud selgeltnägijaks peale rasket haigust või õnnetust või lihtsalt õun pähe kukkunud. Nad on läbi tulnud koomatasandist. Ja seljatanud surmahirmu. Kõige rohkem mõjutab tavateadvust surmahirm. Me ei pruugi karta enda või teiste reaalset surma vaid me kardame seda mis saab edasi ehk tundmatut ehk tulevikku.

Kõik on uues ajas selgeltnägijad aga see ei tähenda, et nad on valmis ka vastutama oma sõnade eest. Me oleme kõik valmis nägema aga vähesed vastutama. Vastutama ENDA sõnaväe eest. Sul on valida kas külvad viha, kurjust ja surmahirmu. Või sa laotad kerglevalt maale hellust, hoidmist ja armastust. See millest me sajandeid oleme puudust tundnud. Kui külvad oma sõnadega kurjust siis soovid sa kedagi allutada. Ja kui soovid allutada järelikult oled orjaenergias. Aga uue aja selgeltnägemine ei toetu enam sellele. Uues energias olles ei soovi sa alluda ega ka allutada kedagi. Sa oled enda mõtetelt puhas inimlik inimene. Ei alluta, ei võrdle, ei karda elada.

Kui me kardame surra siis me kardame elada. Kui me kardame elada siis ei saa ka elav eluenergia töötada automaadil. Vaid hoitakse kramplikult kinni enda turvalisest vanast süsteemist. Aga see klammerduv orjaenergia on juba suurel määral surnud energias. Välja lülitunud. See flopiketas on kuskil sahtlis aga seda üritada kasutada on tühine ettevõtmine. Tuleb kergelt ja selgelt liikuda usb suunas. Kuldenergia ei saa töötada vanadel mustritel. Kuldenergiat on meie ümber paksult täis. Ole vaid julge ja kasuta vabalt. Ja kuldenergiat saad kasutada vaid siis kui tuled välja enda mõttemustriga tehislikust ,programmeeritud mõtlemisest. Ja astud iseenda alateadvusega loomulikku, looduslikku rütmi. Mõtled inimliku inimese kombel. Mitte teiste suunatud mustrite järgi. Oled vaba hing, elama ja hingama enda ja maaema rütmis.

Minu soovitused uue endaga hakkama saamiseks. Peamine on, et astud välja vabandustest. Me ei tee mitte keegi endale halbu ega valesid otsuseid. Me oleme täiuslikud ja elame täiuslikku elu. Me ei pea vabandama enda maale tulemise pärast. Vabandame me vaid selle pärast, et keegi ütles sajandeid tagasi nii on reegel. Ja me ikka allume igivanale mustrile. See oli manuaali/flopiketta reegel. Nüüd on uued reeglid. Vabamad ja inimlikumad. Ja kui astud välja vanadest vabandustest siis saad uue tee uute juurde kiiresti ja kergelt. Ja hetkel on meil võimalus karjana teha see hüpe. Välja vanadest mustritest. Lihtsalt julge endale otsa vaadata. Selg sirgu lüüa ning armuda iseenda silmadesse. Armumine on tähtis võti uude üleminekul. Me ei suuda armastada kui me kardame armuda. Läbi nautiva armumise, enda vaimse kire liigume me selgelt uue suunas. Ilma surmahirmuta. Tähtis on Sinu enda otsus. Kas Sa soovid seda või ei? Kui sa kardad elada elavas eluenergias siis rahune maha ,lõdvesta keha sügavuti ja  võta lihtsalt enda jaoks vaikuse aeg. Vaikus sinus eneses viib sind tühjuse tasandile ja seal saavad kokku sinu tavateadvus ja alateadvus ning võivad puhastada kõik vana. Peale iseenda leidmist ära toetu enda mõtete ja väljaöeldud sõnadega enda siiani läbitud raskustele. Vaid toetu sellele tugevusele mis sa läbi raskuste saavutasid. Ära räägi kui raske elu sul oli. Vaid kui tubliks ja ilusaks on sinu  enda elu Sind teinud. Kõnni alati tuleviku teed sest mineviku tee on sul juba käidud. Jää alati iseendaks, isegi kui kogu maailm tahab sind muuta. Ole enda armumiseseemnega ühes rütmis. Naudi ja julge armuda endasse ja kogu elavasse. Parim mis sa teha saad enda ja maailma jaoks on olla tänulik kõige eest. Täna ennast ja maailma ning kuldenergia uksed on sulle avatud armastuse ja kogu universumi õnnistusega.

Mina tänan südamest, nende ridade lugemise eest.