Luba endal olla originaal mitte koopia.

 

Vigu ei ole olemas. Kui sa mingit asja tehes eksid siis sellest saab originaalsus. Ja sina ise oled ka see originaal. Sinu koopiat ei ole olemas. Oled ainult sina kogu enda hinge olemuse ja loomusega. Elu on pannud meid olukorda kus pannakse tugevalt proovile meie originaalsus. Üritatakse meid kopeerida ja panna meid ennast kopeerima kedagi teist.

Ole valvel! Ära lase sellel sündida!

Muidu teed iseendale, iseendast suure probleemi. Kaotad ennast maailma ja siis tagasitee enda originaali juurde saab olema pikk ja vaevaline. Ja üleminek, valgustumine ja kergusesse minek on väga keeruline. Sest üleminek on nagu purdest üleminek.  Ainult sina näed enda purret. Ainult sinu enda süda tunneb ära õige aja, koha ja ainult sina üksi saad minna üle selle purde. Ei saa kedagi aidata ja mitte keegi ei saa sind aidata ja vedada sellest purdest üle. Ainult sina ise julgelt ja puhta armastusega. Mis on meil kõigil originaalne. Ainult sina tead milline armastus on sinu sees tegelikult. Teised näevad sind ja sinu armastust vaid enda silmade ja südamega ja see ei ole kindlasti sina. Siin pool purret on ebamugavus ,ebainimlikkus, ego, raskus, valu ja vaev. Teisel pool on mugavus, inimlikkus, rõõm, õnn ja armastus. Heaolu, rahulolu ja kohalolu.

Nii nagu sündimine. Ema saab seda vaid ise tunda ja teha. Ja lapsel on kehas pime ja kitsas ja ta on sõltuvuses nabanöörist. Kui ta siia ilma tuleb saab ta vabaks. Valgustunuks. Algab tema hinge teekond iseenda armastusega üks olema. Hoidma enda originaali.

Kuidas seda vältida just nüüd ja praegu kui energiad suruvad meid suure jõuga sellesse julma ego ja kadedust täis tsentrifuugi.

Punkt üks. Ära otsi vigu. Vead on ainult füüsilises maailmas. Kus me võrdleme lõputult kõike. Ja nii me kaotame iseenda originaalsuse. Ära võrdle ennast maailmaga ja maailma iseendaga. Vaimses maailmas ei ole mitte ühtegi viga.

MITTE ÜHTEGI !!

Punkt kaks. Hoia ennast ja enda originaalsust enda sees. Ära keskendu välisele. Mitte mingisugusele välisele. Ole spontaanne vaimselt. Kui sinu hing lükkab sinu keha tegema asju. Mitte vastupidi. Et pea mõtleb, et võiks seda teha. EI, EI! Kui tuleb tunne ja siis tegu. Mitte tegu ja kas tunne tuleb või mitte. Küsi endalt. Mida mina tunnen? Siis annad iseendale võimaluse liikuda peast südamesse. Ehk kõigest välisest enda sisse. Keskendu sisemisele, mitte välisele. Väline ei ole sina. Originaalne sina on sinu sees. Sinu enda armastavas südames.

Kolmandaks. Ole konkreetne!

Liigne on liigne. Parasjagu on parasjagu. Tee kõik valikud iseenda hüvanguks. Isetult, puhtalt ja süütult. Tee kõik valikud läbi enda südame. Kui sa vähegi tunned, et sina ei soovi seda selles hetkes siis lihtsalt tee valik EI .Usun. Ei usu. Soovin. Ei soovi. Ja peamine armastan. Siin ei ole valikut Ei armasta. Kui valin jahh siis armastan ja kui valin ei siis ikkagi armastan. Vihkamist ei ole. On vaid armastusega vabaks laskmine.

Lõpetuseks väike nipp. Tee kasvõi korra kuus, palun iseenda hüvanguks päev iseendale iseendaga. Ja mitte jõuga, et ma nüüd teen päeva endale ja teised kõik oodaku. Vaid armastuse ja nautimisega.  Sest sa oled iseenda originaali täiega väärt. Tee seda vabalt ja voolavalt iseennast süütult armastades. Maga kaua tahad. Tõuse siis kui tahad. Sööd siis kui kõht tühi. Sööd seda mis sellel hetkel just isutab. Ja peamine ära plaani. Palun ära plaani. Ole vabalt ilma piiranguteta. Plaanide, aja, mõtete piiranguta. Kui suudad teha endale ühe päeva kuus, täis enda armastust. Siis tea, et sa tunned ennast kui kuu aega puhanuna ja sa juba igatsed, mil saad olla vaba piiravatest kopeerimistest. Tee originaalne päev mis tuleb su südamest originaalselt originaalsele iseendale.

Kallis armasta enda originaal õnnelikuks igas hetkes, parimal viisil ja igavesti.