Kuldenergia toetav sulandumine.

Järjest rohkem keeratakse selgelt tajumist ja nägemist juurde. 🙂 Mis see tähendab? Lihtsalt ära seletades on see, et inimesed hakkavad ise nägema enda elu selgelt. Tagasi minevikku, neid mustreid mis sealt kaasa tulevad. Ja ka unes ette tulevikku. Deja vu hetki saab olema rohkem ja rohkem. Lihtsalt jutu vahele visatakse lauseid mis on ette ennustuslikud. Ja inimene ehmatab selle peale, et ma ei tea ega saa aru kus see tuli. Siis kindlasti tekivad sügavamad vestlused mis on vaimsed seletused hetke füüsilisele situatsioonile. Võidakse ka reaalselt pilte näha. Või energiat enda või teiste ümber. Tere tulemast klubisse. 🙂 See on normaalne elu. Miks see nii on? Sest peale musta augu plahvatust on kogu universumi energia puhtam ja selgem kui kunagi varem. Veekogud on selgemad, virmalised laevad kuldset energiat, kõrbed õitsevad ja maaema sisemus avaneb. Maa sees olevate kristallide mõju saab sulanduma hakata. Ilma inim hirmu sekkumata. Kristallide  energia on suurem kui inimeste viha ja hirm elamise ees. Universumi ümber olev magnetvõre sagedus, energia on meile inimestele juba veidi rohkem kätte saadav ja meie dna le mõistetavam. Kogu elu rütm kiireneb. Oleme tegusamad ja rohkem entusiasmi täis. Kogu maa energia on võimsam ja tugevam. Ja ka meile inimestele rohkem tunnetatav. Tajume ära mis toimub meie ümber ja meie sees. Ja on tugevam usk endasse. Ning usaldame enda elu ja tajumisi rohkem. Jääme iseenda tajutule kindlaks. Mida rohkem teed enda sisemise telepaatiaga koostööd seda lihtsam on sul elavas energias püsida. Sa ei lase ennast kõikuma ja ei kaota enda usku endasse. Teadke, et toetajad ja aitajad on teie ümber. Nii nagu universumi magnetvõre mis on elulille mustriga. Hästi elavas voolamises ühest südamikust teise. Ja ka korrapärase harmooniaga. Nii on ka meie ümber hoidev ja toetav võre, võrgustik. Meie isiklik magnetvõre. Mis aitab meil sulandada uut energiat. Pool aastat kuni 9 kuud on meid kõiki toetamas maaema emalikult armastav energia. Võrgustik mis aitab inim dna l sobituda universumi uue rütmiga. Et ei satutaks paanikasse või emotsionaalsesse virr varri. Kasuta taotlust. Minu toetajad  palun toetage mind. Jaluta värskes õhus ja joo puhast allika vett.

Inimesed võivad kuskil kolme kuu vältel kogeda palju erinevaid asju. Pea ringlust. Südame pahadust. Tasakaalu kõikumist. Viha purskeid enda seest. Võib olla raske hingata ja südame pitsitust. Kogu keha raskustunnet. Isu ja isutust. Emotsionaalselt liiga kerge alla anda. Tunne, et enam ei jõua. Nii raske on olla. Hing nagu otsiks kuskilt väljapääsu. Teadmatus igas mõttes. Kuhu minna või mida teha. Ideede puudus. Mälu lünki või, et ei tule asjad kohe meelde. Võib tekkida ka vastumeelsus inimeste suhtes. Ja suhtlemise suhtes. Kõik see on hea selleks, et keha saaks täielikult vabaks vanadest venivatest energiatest.

Mõned nipid mis aitavad sind. Kasuta taotlusi. Mõistan ennast selgelt ja tunnen ennast kergelt. Just siis kui tunned raskust ja meeleolu langust. Kõik välja minu väljast. Mina välja kõigi väljast. Kui tunned, et ei soovi inimestega suhelda või pead olema seltskonnas kus sul on raske olla. Olen armastuses. Kui tunned, et kohalolu hakkab ära kaduma. Kõik minu rakud on täielikult puhtad. Kui füüsiliselt on tervisega probleeme. Vaata, et keha oleks kerge ja paindlik. Tee iga päev venitusi ja painutusi. Joo piisavalt vett. Sest kõik kiireneb. Ka keha terveneb kiiremini. Ja tekib kiiremini kehas surnuid rakke. Et seda protsessi enda sees toetada ja kiirendada. Et ei jääks liiga kauaks ühte kohta seisma. Või ühte punkti ( probleemi ) ketrama. Vaid, et oleks liikumises eneseareng. NB: Tea, et kõik mis mõtled ja räägid suureneb kiiresti. Ole teadlik mida sa ise suurendad. Elul, sõnadel ja mõtetel ei ole tagasi keeramise nuppu. Kui tunned, et mõtled hirmu või kurjuse mõtteid siis kohe tühista. Muidu suurendad seda sagedust enda ümber. Ei tohiks rääkida ka enda haigusest, diagnoosist, halvast olemisest või enda hirmudest. Sest see kõik suureneb. Ja intensiivistub. Kasuta kohe. Tühista, tühista, tühista. Ja kui tunned, et oled oma eluga samas punktis ja ei taha enam seda kogeda. Kasuta. Kogetud, tehtud, lõpetatud. Et su hing saaks aru, et oled sellest kogemusest täiesti lahti lasknud. Ja sinu uued soovid on hoopis teistsugused. Vali teadlikult mida soovid kogeda. Ja suurenda seda energiat enda ümber. Ja saadki selle mis päriselt soovid. Minu kogemuse lihtne näide. Kui inimene ei ole vaktsineeritud aga kogu aeg räägib sellest, et kui paha see on ja mis kõik juhtub kui seda teha. Siis tema ümber koguneb seda energiat väga palju. Ning võivad vabalt tekkida sümptomid ka endal mis on vaktsineeritul. Nii, et ole ettevaatlik mille vastu sa võitled. Ja mis sõnu sa kasutad igapäevaselt. Iga hingesoov suureneb ja kiireneb. Kui päeva jooksul kasutad sõna vaktsiin väga palju siis see energia sinu ümber ka on. Hoia teadlikult enda ümber olev energia mõttepuhas siis on ka su hing puhas. Ja tal on lihtne teha kvanthüpet. Ning sulanduda uue energiaga kergelt ja lihtsalt. Kui ei tea mis mõtteid siis mõelda. Mis aitavad sind edasi. Siis mõned taotlused. Mina olen mina. Olen enda eluteel. Julgen elada enda elu. Usun endasse. Usaldan ennast ja enda elu.  Minu keha ja hinge rütm on harmoonias. Olen armastuses. Soovi endale ja maailmale hoitust, toetatust, armastust ja õnnistust. Ja alati täna kõike. Tänutunne kinnistab kõik mis sa oled ja kõik kuhu sa liigud.