Kuldne tänuvalgus.

Täna saadan teile kõigile kuldset tänuvalgust. 🙏
Me kõik käime koolis. Elu koolis. Nii nagu tava koolis käies on viielised eeskujulikud õpilased ja need kes on kolmelised. Õpilased kes on püüdlikult reeglite järgijad ja kutsuvad ka teisi korrale. Ideaalsed head lapsed. Ja on õpilased kes kasutavad enda sisetunnet ja teevad täpselt nii palju kui reegel nõuab aga ei pinguta teitse reeglite järgi elada. Oma elurajal kindlalt paigal. Täpselt sama kehtib ka eluülikoolis. Osad ootavad juhendamist ja siis tunnikontrolli või eksamit. Et saada kelleltki teiselt see tunnustus, et tubli kopeerisid elu hästi või halvasti. Ja on teised kes ei oota mitte midagi vaid loovad enda kontrollid ja panevad ise ennast proovile. Nüüd kui oleme ajajoonel jõudnud selle hetkeni kus ei ole mitte mingit juhendamist ega eksameid vaid peame ise ennast motiveerima ja ise enda reegleid täitma. Siis kes jäävad hätta? Need kes ootavad välist tõuget, et just see samm on õige. Sest kõik ajalugu kirjutub ümber ja vanad reeglid ja teadmised lagunevad suure kiirusega. Need tunnikontrollid ei ole enam täidetavad. Ja hindeid ei pane enam keegi kellegile. Sest oleme energeetiliselt kaoses. Kõik millesse uskusime on vale ja usaldada ei saa peale enda mitte kedagi. Siin hetkes saad vaid ise otsustada mis on sinu jaoks see tee ja rada mida mööda käija.
Olen õnnelik, et olen valinud elus enda reeglid, tunnustuse ja motivatsiooni. Ja seda juba algkooli ajast saadik. Tihti ei läinud kooli ja ehitasin metsas onne. Kaklesin õpetajatega sest ebaõiglus oli niivõrd suur. Julgesin isegi välja öelda õpetajale, et kas te ise ka aru saate kui nõid te olete? See nooruse hulljulgus tegi mind tugevamaks enda eluülikooli ise ehitama enda reeglite järgi. Nüüd küpses eas järjest rohkem suureneb austus ja tänutunne enda hinge valikute ees. Need on toonud mind täna siia kus olen jõudnud. Pisikesed sammud, pikad hüpped ja ka elule omased paigalseisud. Tahan siinkohal tänada kõiki oma kliente kes on valinud osa saama minu ELU ülikoolist. Tänan teid südamest minu armastuse sees olemise eest. Kui kliendid annavad tagasisidet siis minu eluülikooli aktsiad tõusevad. Ja see tunnustus ei ole võrreldav mitte ühegi eksami tulemusega ega ka läbi kukkunud tunnikontrolliga. Aitäh. 😍
Klientide tagasiside. 🌹
Tahtsin nii väga jagada seda ja tänada sind selle eest, kui vajalikku ja tähtsat tööd sa teed ! Ja kui suureks eeskujuks oled mulle oma inimlikkuse ja egovaba olekuga !
Tahtsin veelkord väga tänada eilse vastuvõtu eest ! Nii armas ja helge olemine on
Kallistused Merli ja suured tänud sulle su töö ja olemasolu eest
Tahaks sind kuidagigi tänada, et oled ALATI OLEMAS
Aitähhhh Ja suur aitähhh ette, kui jõuad ka tagasisidet anda .