Arm astus ehk Armastus.

Armastus on tunne meie kõigi sees. Seda ei saa osta ega kerjata ega laenata ega ka varastada. Ta on osa sinust mis kuulub  aegade algusest, aegade lõpuni sulle. Ülev tunne ilma seksita. Tunne koos seksiga on füüsiline iha rahuldatus armastuse energiasse. Mitte armastus ise.Seks täiendab armastust ennast. Armastus on nagu tavaline loodus. Vahel on päike,  vahel sajab vihma. Hommikul on kevad,  lõunaks juba lumi maas. Ja seda muuta ei saa mitte ükski inimene. Sama on armastusega. Ta käib ülesse , alla. Seisab paigal, on kurbust täis ja vahel lihtsalt tõstab su kuhugi kõrgustesse. Ja kui su süda on armastust täis siis sina seda muuta ei saa. Saad vaid olla tänulik, et koged kõike täpselt  nii nagu koged selles hetkes.. Väekas vajab väekat. Sinu sees armastus on täpselt nii väekas kui sa suudad kanda enda kehas. Tuleb vaid õppida seda mis oled juba saavutanud , hoidma. Hoidma enda armastust enda sees turvaliselt. targalt ja hellalt. Mitte rapsida , minna liigsesse eufooriasse. Mitte lõhkuda hirmuga, kartuses kaotada  ja reostada halbade mõtetega.Püüelda rumalalt teiste ideaalide poole. Ennast kaotades. Mitte lörtsida, taga ajada sinilindu. Märkamata, et ta on sul juba olemas. Sinu enese sees.  Vaid olla enda armastuses kohal. Sõlmida rahuleping endaga igaveseks.

Armastus on kõige alus. Sealt järgmine aste on usud üle maa. Usud on vajalikud just nendele inimestele,  kes vajavad elamiseks just neid usu reegleid. Et mõista inimmõistusega vaimsust. Panna sõnadesse mis tunned.  Meie sees elab vaim ehk vaimsus. Vaimsus toetub usule milles oled. Ja see usk on alati alguse saanud jumalikust allikast, armastusest. Oleme liikunud 3D st 5Desse. Ehk kolm ainsusest viis ainsusesse. Kolm ainsus. Isa, Poeg ja Püha vaim. Keha, Hing ja Kõrgem mina. Seotus vaid sinu ja sinu endaga. Nüüd 5 ainsuses liituvad sinna ka algallikas, kogu universumis olev armastuse energia.  Ja universumi magnetvõre. Ehk kõigi sageduste teadlikus.See mis hoiab enda korrapärase mustriga kõike isetult koos. Nii nagu ülal nõnda ka all. Kõik on üks.  Tavateadvus ja alateadvus. Üks  reaalsus ja reaalsuse peegeldus.

On tulnud aeg kus pead leppima oma eluga selles kehastuses.Anduma armastusele.  Ära karda enda elu. Vaid ole elevil,  mis kõik on veel tulemas? Elu liigub alati paremasse, targemasse, mugavamasse ja heamasse eluvoolu. Armasta kõikide elusolendite teadvusest kõrgemale. Õpeta ennast olema üks kõigega. Sina oled tema ja tema oled sina. Oled universumi armastuses. Mitte kuskil eemal või kõrval.

Sinu sabakont ehk vaimne aju ja kolmas silm ehk füüsiline aju peavad saama üheks. Üks on vaid teise peegelpilt. Oota enda elult ainult parimat ja sa saad selle. Kui võimendad eluilu siis kõik muu kaob su elust iseenesest. Sinu süda saab puhastatud kõigest mis ei ole sina. Ja täitub kõige sinuga. See kes sa oled päriselt. Pärit taevalikust armastusest. Saad õnnistatud ja pühitsetud igavese austuse ja hoidmisega. Valiku pead tegema SINA  ise.

.Meie kõigi pagasid on täis õngi aga me ei kasuta neid. Või kardame kasutada. Või oleme laskunud suurde hirmu ja ootame, et teised püüaksid meile meie õnne. Paraku ei ole see võimalik.Mitte keegi ei saa püüda sulle kala sinu õngega. Sest keegi teine ei tea kuidas see töötab. Sest keegi ei tea  sinu armastuse sagedust sinu sees.  Meil kõigil on ka see ENDA õng enda sees olemas. Ja see täiuslik õng on sinu sisetunne. Endas kahelda ei tohi. Vaid tuleb tugevdada enda südame tunnetust. Ja see ei eksi kunagi. Vaata alati südamega kaugemale sellest hetkest milles oled. Siis ei kaota kontakti endaga. Siis sinu sisemine õng on alati püügi valmis ja ideaalses töökorras. Ole elu voolamises.  Ole sina ise. Ole armastuses.

Arm astus oma rada ja keegi ei näinud ei kuulnud ta minemist.

Arm astus armastuse teed ja voolas kõigi olendite sees.

Arm astus armastuse sisse ja avas kõik armumise uksed.

Nii saigi arm üheks armastusega.

Merli Mirk 06.04.2024