Uue sageduse sünd.

Homme 4.04 on energeetiliselt tähtis päev. 4.04 kokku on kaheksa ja 2024 on  kokku kaheksa. Ehk kaks korda kaheksa. Tasakaalustumise päev. Minu kanaldustes näeb see välja nii. 2.04 avanesid juba uued energia kanalid ning 4.04 saavutavad tipphetke oma sagedusega. Ja energia lainetus raugeb 8.04. Nagu vaikne võnge ja siis tugev tõuge. 🙂 Kui ees on takistus siis ei piisa vaiksest nügimisest vaid on vaja korra tugevat tõuget. Takistuse all pean silmas vana aja energeetilist karma energiat. Vana karmaline mõttemuster takistab kuldenergial saavutada enda sagedus ja just sellise tõukega ta nügib vana risu eest ning siis saavutab uue võnke, et olla ise tasakaalus. Olen ka enne puudutanud teemat hamza käsi. Märgina on ta meie vaimses ajaloos väga tähtsal kohal. Hamza käsi kannab endas kaheksat eri kihti energeetiliselt. Ja need kihid avanevad või siis vabanevad järk järgult inimeste jaoks. Et saaks kasutada energiat läbi uute vaimsete tehnikate. Just kasutada heal eesmärgil mitte ära kasutada halvaga. Ja just nüüd avaneb hamza käe kaheksas kiht. See on otseselt seotud draakoni aastaga ja ka kuldajastu selgeltnägemisega. Kuldenergiaga harmoonias olevad hinged teavad kuidas seda kasutada. Kõik on seotud meie sisemise tajumise ehk telepaatiaga. Selle energia kihi vabanemine avab suuremad pildid ja sisemised taipamised meie kõigi jaoks. Iga inimene individuaalselt tajub ja tunnetab ära enda elu sõlmpunktid. Ja need ei ole seotud kollektiivteadvusega vaid iga inimese enda eluraamatuga. Kuna ka universumi eluraamat avaneb uuele kihile siis ka meie enda eluraamatutega mahutume universumi uude, avaramasse raamatusse uut moodi. Austavamalt ja suurema tänutundega kõiksuse ees.

Ei piira ennast ega piira ka teisi hirmuga. Püüa tänasest hirmust näha kaugemale. Sest tänane hirm võib takistada sind elamast ja sa sured enne kui sa pole julgenud elada. Ära lase peal vigu otsida ja su süda saab olla vaba ja puhas hirmudest ja kibestunud energiast. Sinu süda teab. Pea manipuleerib tahan ei taha jne. Süda on sinu elava energia allikas. Kuldenergia saab kokku just sinu südametasandil. Alt sabakondist läbi päikesepõimiku südamesse ja kroon tsakrast läbi kurgu tsakra südametasandile. Seal lõimuvad sinu meesjõud ja naisvägi üheks harmooniliseks perekonnaks. Armasta seda enda sisemist perekonda. Lihtsalt armasta. Mitte ära sea kahtluse alla kas nad ikka on.. äkki, umbes, peaaegu jne See on lõputud oletused sinu peas ja see ei ole reaalne maailm vaid sinu peas loodud illusioon. Nii kaotad kriitilise mõtlemise ning oledki inimrobot. Sest ei suuda ise otsustada ega ka vastutada, vaid jagad selle teiste vahel ära. Ja arvad, et teised võiks sinu elu elada mitte sina ise. Ikka ise lood oma mõtetega enda elu ja maailma milles elad. Ja see kaheksas kiht on igale individuaalselt kasutatav. Sest see ei ole seotud kollektiivteadvusega. Mitte ühegi usuga ega uskumusega vaid ainult iga hinge sisetundega. Seal on ainult algallika energia mis on inimeste mõtete poolt reostamata. Pea otsib vigu, et endas pettuda. See on vana hirmumustri algolemus. Et inimene ei oleks enda peas enda ega teiste jaoks piisav. Ikka on midagi puudu, et eksisteeriks rahulolematus. Tasakaalutus. Et inimesed jaotuksid kahte leeri. Osad ühes äärmuses ja teised teises äärmuses. Nii hoidis hirm elu tasakaalus. Äärmustele süüa andes. Aga kuldenergia tasakaal on kohalolu hoides. Ei minda äärmusesse vaid kõike on kõigi jaoks parasjagu. Pea ei otsi vigu, et endas pettuda. Vaid nii pea kui süda on harmoonias ja kogu keha ja hing teavad, et on igas hetkes täiuslikud. Eeskätt enda jaoks. Parim sõber iseendaga. Parim sõber saad iseendaga olla kui sinu sees olev meesjõud austab ennast ja naisväge ning sisemist last. Kui naisvägi on tänulik enda eest ja ka meesjõu ning sisemise lapse eest. Ja sisemine laps lihtsalt on lõputult voolavad armastuses.Ei karda elada päriselt. Harmoonia keha ja hinge vahel. Mitte mingeid äärmusi vaid elavas energias kohalolu. Need suured muutused mis toimuvad selle aasta jooksul on suured ja kogu universumit muutvad. Suured muutused võtavad kaua aega. Ja vajavad püsivust. Püsivuseks on vaja tekitada rutiin. Ehk korrapärane rütm. Üles alla eufoorilise energiaga ei jõua kaugele. See vaibub kiirelt . Vaja on kohalolu ja kindlat rütmi, et muuta enda rutiin uueks. Ära ürita muuta kiiresti vaid muuda aeglaselt ja sügavuti. Ära mõtesta liiga palju elu lahti. Siis kaotad ennast hoopis ära kuhugi vanasse energiasse. Ära mõtle asjadele mida sa enam ei vaja. Kasuta rohkem enda sisemist sponntaansust. Julge ise lõhkuda enda hirmuaed enda ümbert. Karta ei ole midagi. Uus aeg on väga imeline aeg.

Mis see kõik endaga kaasa toob inimeste jaoks. 1.aprillist kuni 16.aprillini võite tunda rahutust enda sees. Näha segaseid aga samas selgeid unenägusid. Tajuda paksu pead ja kuumalaineid. Energia lainetusi peas ja alakõhus.Naha kuivus ja sügelus.  Seksuaalsuse tõus.Kiired kõrged palavikud.  Olete valmis riskima asjadega mida varem ei ole julgenud teha. Kõik on hetkel valgustundlikud ja ka müratundlikud. Soovitan rohkem magada sellel perioodil. Teha roosuhkruga jalavanne. See on elumagusus. Juua veidi soolakat vett. Aitab vana karmalise energia kehast välja viia. Koos parasiitidega. Teha sügavaid hingamisi, et hingeenergiale ruumi teha. Ja kõige tähtsam on kohalolu. Vaimne kohalolu. Kui midagi teed siis ole mõttega selle asja tegemise juures. Kui vestled siis osale vestluses päriselt. Ja füüsiliselt aitab kohalolu hoida tasakaalu keskus. Kõik harjutused mida tead mis aitavad tugevdada tasakaalu on teretulnud. Seismine ühel jalal. Kiikumine varvastelt kandadele. Tagurpidi kõnd. Enese toetus sõnad on. OLEN ARMASTUSES. Ehk kehas ja hingega üks. Kui sul on kodus hamza kätt siis tõsta see nähtavale kohale kodus. Las see aitab uuel sagedusel kinnistuda ja ka sinu koduvaimuga sulanduda.  Kui kasutad neid nippe siis saad uue energia sagedusega kergelt hakkama nii vaimselt kui ka füüsiliselt.  Ja sa oled vanadest piiravatest mõtetest vaba. Peaasi on mitte sattuda eufooriasse. Ega masendusse. See ei ole kohalolu vaid enese kaotus. Soovin kõigile õnnistatud ja pühitsetud aega.