Puhuvad uued tuuled ja uued puhtad energiad.

Oleme kõik kogu aeg miskis rattas keerlemas. Muudkui keerleme ja arvame,et see ongi elu ja see ongi meie elu ja õnnetipp. Aga ütlen Teile, et ei ole. Lihtsalt keerutamine siit nurgast ja sealt nurgast keskpõrandale kokku ei ole tegelik elu. See on minu tunnetuse järgi vaid keerutamine ja iseenda selle keerlemise seest otsimine. Aga milleks joosta kui me isegi ei tea kuhu me jookseme? Väga paljud inimesed on nüüdseks aru saanud, et nad otsivad midagi aga teadmata mida…. Ma usun, et ikka unistatakse ja igatsetakse rahu ja õnne järgi. Ja kui tunnetada elu ilusat ja imelist poolt siis see on meie kõigi sees olemas. Lihtsalt aastate jooksul oleme me keerelnud nii kaua igasugustes tünnides, kastides, illusioonides ja teiste arusaamade sees. Keskkond on meid kasvatanud asju keerulisemaks tegema, kui nad tegelikult on. Võtame kasvõi näiteks internetimaailma. Selles ei ole tegelikult miskit keerulist. Tuleb soov, toksid nime või sõna sisse ja hetkega on sinu huudishimu rahuldatud. Lihtne, kas pole. Ja mis peamine, turvaline. Kui vanemal ajal tuli tahtmine midagi teada saada, siis pidid jalutama raamatukokku ja ega see alati lahti ei olnud ja alati ei olnud aega ja ka ilma jne. Ja me lihtsalt ei toitnud oma vaimu just sellega mis meil oli vaja teada saada. Nüüd kui saame aru, et jahh miskit on veel avastamata ja kogemata, taipame me, et oleme seisma jätnud ennast selles virr-varris ja suudame kasvõi hetkeks nautida seda mis oleme meie ise. Ilma väliseta. Ja kui oleme saanud puudutatud sellest energiast, hakkab toimuma suur muutus. Peamine on mõtlemine, et jahh miski on uus. Lubame endal olla uus. Lubame muutusel ennast hellitada. Kui ei taheta, kardetakse, siis muidugi valitakse vana ja turvaline keerlemine. Me elame vabade valikute maal.
Kui kord oleme astunud uuele teele, siis alati minnakse edasi. Hüppame üle lompide ja alati ikka edasi, kunagi ei hüpata lompi tagasi. Sest see kogemus on juba kogetud. Tehakse väga teadlikke valikuid, lähtudes just iseendast.
Sooviksin kõike neid valikuid ja muutuste omaks võtmisega tuua näite auto ja inimesega. Me istume autos, vana ja võtab palju bensiini, löriseb meie istumise all ning me alati autosse istudes mõtleme… ehh oleks ometi nii, et saaks uue ja mugava auto. Ja elu teeb oma käigu malelaual ja te saategi uue ja parema auto omanikuks. Siis te õpite autot tundma ja tunnete igasuguste uute süsteemide puhul rõõmu ja rahumeelt. Istute autosse ja sõidate maale. Olete juba harjunud uue autoga ja teised soovivad samuti uue autoga sõita. Muidugi te lubate proovida. Kuid siis juhtub midagi. Istuste kõrvalistmel ja kuulate kuidas teie hoole ja armastusega sätitud iste ei ole nii hea ja ka pagasnik võiks ikka suurem olla ja imelik värv su autol. Ja mida tunnete teie. Hmmm….see oli minu valik ja minu auto see ei saagi kellelegi teisele meeldida, see on ju MINU oma.Ja nüüd kui olete seda taibanud siis soovite ise rooli. Ja mis nüüd juhtub…roolisolijale hakkas samuti vaikselt ja rahulikult sõitev auto meeldima, ta ei taha enam loovutada rooli taas Teie kätte. Läheb lahti vana tuttav keerlemine. Sättimine, seletamine, jagelemine ja üksteise maha tegemine ja surumine ning piirangute panemine. Teie satute ratasse mille nimi on vaene mina. No olgu peaasi, et me ei kakle, sõida siis ise. Teie süda aga trambib ja tahab oma autot omale tagasi. Sest tegelikult on ju igaühel oma auto….Minu kogemus… helista sõbrale ja küsi otse, kallis kuidas ma saaksin oma hea uue auto tagasi???.. Tuttav näeb asja teises valguses ja ei ole keerelnud sinuga koos, vaid teab asja, mis tahad tagasi saada. Mõtleb,hetkeks ning lausub… kullakene see on SINU auto ja sinu valik. Lihtsalt haaraa rool ja sõida ise, ära lase kellelgil teisel oma auotga sõita, sest tema sõidab sinna kus tema tahab ja sellise kiirusega mis on tema valinud ning neid teid mööda mis on olnud just tema valik. Aga kõik need pisiasjad on ju sinu valik, teha oma autosõitu just sellisena ja sellise autoga mis haakub sinu südamega ning võngub kaasa sinu tunnetega. Aitähh, taas suurele perekonnale.
Kallid uuel rajal ja tunnetusel astujad soovin teile sirgeid teid ja turvalisi autosid mis kuuluvad teile. Ja kui olete andnud rooli siis helistage ja te saate selle alati tagasi.
Soovin kõigile lugejatele, hoidke ennast, oma autot ja usaldage uusi tuuli.
Päikeses Merli.